17 жовтня 2018, 12:17 Читать на русском

ЄБРР інвестує 80 мільйонів євро в біоенергетику України

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) працює над запуском в Україні в 2019 році програми із біоенергетики на загальну суму 70-80 млн євро. Про це Інтерфакс-Україна повідомив асоційований директор департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР Сергій Масліченко.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) працює над запуском в Україні в 2019 році програми із біоенергетики на загальну суму 70-80 млн євро.
Фото:greenbelarus.info

Мова йде про 10-15 об'єктів, які фінансуватимуть спільно з Глобальним екологічним фондом, а також Фондом чистих технологій..

«Розуміючи, що сонячна та вітрова енергетика розвиваються нормально, ми сконцентрували свою увагу, перш за все, на біоенергетиці. І тут ми говоримо не лише про біоенергетичні станції, а про весь ланцюг — від поля до кінцевого споживача. Україна як аграрна країна має великі залишки виробництва, проте зараз вони залишаються на полях, і тому ми працюємо саме над таким проектом», — сказав Масліченко.

Він акцентував увагу на тому, що у зв'язку з наявністю в Україні логістичних проблем в сфері біоенергетики, частина проектів програми буде спрямована на їх вирішення.

Також увагу приділятимуть проектам щодо біомаси, біоетанолу другого покоління, біогазу, зокрема біометану

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама