10 жовтня 2018, 20:20 Читать на русском

В Приват24 з'явилася послуга купівлі квитків на автобуси

ПриватБанк запустив послугу купівлі квитків на автобуси в мобільному банку Приват24 для Android. Новий сервіс доступний на більш як 20 000 напрямків Україною та за кордон — Італію, Францію, Польщу, Латвію, Чехію та інші країни.

ПриватБанк запустив послугу купівлі квитків на автобуси в мобільному банку Приват24 для Android.
Фото: dpchas.com.ua

Автобусні каси в мобільному Приват24 працюють в розділі «Транспорт». Сервіс дає можливість вибрати найбільш зручний маршрут, час поїздки та перевізника — вся необхідна інформація доступна на екрані. Оплатити квитки можна карткою будь-якого банку.

Замовити кредитну карту «Універсальна Gold» ПриватБанку онлайн 

Крім мобільного банку, автобусні квитки можна купити у веб-версії Приват24, будь-якому терміналі самообслуговування, відділенні ПриватБанку, на сайті bilet.pb.ua і за коротким мобільним номером 3700. Окрім автобусних квитків, ПриватБанк продає білети на поїзд і літак на будь-який напрямок по Україні та за кордон.

Коментарі - 1

+
0
Winstrolll
Winstrolll
11 жовтня 2018, 8:24
#
Неплохо. Создадут конкуренцию зажравшемуся Басфору. Главное, чтобы смогли обеспечить нормальный сервис, т.к. упомянутый Басфор — это отмороженная контора, которая ни за что не несёт ответственности. У них на всё стандартная отмаза «мы не водители и не хозяева транспорта, мы просто агрегатор». Т.е. они снимают с себя любую ответственность за косяки перевозчика, но при этом в свой список вариантов на рейс пихают всех кому не лень, даже самых конченых перевозчиков, с раздолбанными тарантайками и пьяными водителями. Крайних потом не найдёшь, если что не так в дороге произойдёт. А такие ситуации бывали уже не раз. Стоит надеяться, что у Привата хотя бы проблем с возвратом денег при отмене бронирования или рейса, не будет, как, опять же, у Басфора.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама