8 жовтня 2018, 11:52 Читать на русском

У Мінфіні запевнили, що грошей на зарплати та пенсії вистачить

У Міністерстві фінансів запевнили, що проект бюджету на 2019 рік передбачає достатній обсяг коштів для зарплат і пенсій. Про це повідомила прес-служба міністерства.

У Міністерстві фінансів запевнили, що проект бюджету на 2019 рік передбачає достатній обсяг коштів для зарплат і пенсій.
Фото: rbc.ua

Як зазначається, зокрема з урахуванням індексації розміру пенсій з 1 березня 2019 року, підвищення пенсій військовослужбовцям, зростання прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати – всього 166,5 млрд грн, що на 27,2 млрд грн більше ніж у 2018 році.

«Ми також передбачили зростання мінімальної зарплати з 3723 гривень до 4173 гривень та індексацію зарплат бюджетним працівникам на рівні 9,4% порівняно з 2018 роком», — йдеться у повідомленні.

У Мінфіні зазначили, що ставляться до соціальних зобов’язань перед громадянами максимально серйозно, як і до зобов’язань перед кредиторами держави.

«Для того, щоб обіцяти людям більші зарплати, ми повинні досягти стабільного економічного зростання та втримати макроекономічну стабільність, і для цього команда Міністерства фінансів робить все можливе», — підсумувала прес-служба.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама