24 вересня 2018, 15:19 Читать на русском

Завдяки Masterpass тепер квиток «Лото-Забава» можна придбати набагато зручніше

Користувачі сайту www.msl.ua отримали можливість поповнювати свій ігровий рахунок для придбання квитків державних лотерей від оператора «М.С.Л.» в один клік. Нагадаємо, що раніше це можна було зробити банківською карткою, через точки продажів та за допомогою балансу мобільного телефону. Зараз гравці з цією метою можуть також скористатися цифровим гаманцем Masterpass від Mastercard – без необхідності кожного разу вводити карткові дані (номер картки, термін дії та ін.). Про це повідомляє прес-служба оператора державних лотерей «М.С.Л.».

Користувачі сайту www.msl.ua отримали можливість поповнювати свій ігровий рахунок для придбання квитків державних лотерей від оператора «М.

«Компанія «М.С.Л.»знаходиться в авангарді інноваційних розробок і спеціалізованих сервісів на лотерейному ринку України. Ми не тільки стабільно розширюємо лінійку наших брендів а й, відповідно до прогресивних тенденцій розвитку сучасних технологій, надаємо гравцям нові можливості. Впевнені, що вони гідно оцінять новинку в нашому арсеналі послуг. Відтепер «Цифровий гаманець Masterpass» від Mastercard доступний для шанувальників наших лотерей на сайті www.msl.ua. Ми плануємо і надалі пропонувати українцям кращі рішення в цій сфері, максимально наближаючи рівень обслуговування в нашій країні до світових стандартів лотерейної індустрії », — констатували в« М.С.Л.».

Поповнення депозиту здійснюється за звичним алгоритмом: потрапляючи в «Особистий кабінет», гравець переходить в розділ «Баланс», вводить суму поповнення та обирає платіжний метод Мasterpass. Важливою відмінністю від звичайного поповнення банківською картою є зручність і швидкість: тепер для внесення коштів на депозит навіть не треба тримати картку в руках. Все, що необхідно зробити, — це лише один раз ввести дані банківських карток до гаманця Masterpass. Це можуть бути карти різних банків і платіжних систем. Як і раніше, оплата здійснюється без комісій.

Партнером в інтеграції Masterpass на сайт www.msl.ua виступила процесингова компанія LeoGaming..

«Успішно інтегрувавши Masterpass, ми бачимо його популярність на багатьох проектах різних напрямків. І на кожному з них оплата через цифровий гаманець стає не менш популярною, ніж стандартний платіж за допомогою банківської картки. Masterpass економить час користувача без втрати у зручності інтерфейсу — ми впевнені, його переваги по достоїнству оцінять гравці лотерей «М.С.Л.» — заявила глава процессинговой компанії LeoGaming Альона Дегрік-Шевцова

Коментарі - 1

+
0
Million Dollarov
Million Dollarov
25 вересня 2018, 6:27
#
Это точно. Вся страна, игроки.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама