23 вересня 2018, 13:24 Читать на русском

Amazon запустить 3 тисячі магазинів без кас до 2021 року

Компанія Amazon має намір і далі розвивати свою ідею автоматизованих магазинів без кас і продавців, а також активно розширювати мережу Amazon Go. Вже до 2021 року компанія має намір відкрити 3 000 таких магазинів, пише ITC.

Компанія Amazon має намір і далі розвивати свою ідею автоматизованих магазинів без кас і продавців, а також активно розширювати мережу Amazon Go.
Фото: hypebeast.com

Це буде досить агресивний розвиток мережі після того, як в 2016 році Amazon купила мережу Whole Foods. Завдяки цьому компанія зможе активно конкурувати не тільки з мережами невеликих магазинів Kroger, CVS і 7-Eleven, але і мережами супермаркетів, таких як Walmart і Target.

Перший магазин Amazon Go був відкритий в Сіетлі порівняно недавно. З тих пір компанія не поспішала розширювати мережу. Другий магазин був запущений лише минулого місяця (знову в Сіетлі), а третій з'явився в Чикаго на початку цього тижня. До кінця цього року і в 2019 році планується відкрити ще кілька точок продажів в Чикаго і Сан-Франциско.

Щоб встигнути відкрити 3 000 магазинів до 2021 року, компанії потрібно буде прискоритися з запуском нових точок продажів. За планами Джефа Безоса, магазини Amazon Go будуть представлені у вигляді різних конфігурацій. Серед них будуть доступні невеликі магазинчики з обмеженим переліком товарів і свіжоприготовленими упакованими стравами, на зразок 7-Eleven. Таким чином, компанія може почати навіть конкурувати з закусочними і закладами швидкого харчування.

Причому, такі конфігурації магазинів дозволять компанії збільшити прибутковість їх роботи. Продаж готових запакованих продуктів дозволить прискорити роботу Amazon Go і зменшити кількість використовуваного обладнання, так як такі товари простіше відслідковувати, чим великий асортимент різноманітних товарів. А завдяки розміщенню декількох торгових точок одна біля одної можна буде централізувати виготовлення продуктів харчування.

Нагадаємо, для здійснення покупок в магазині Amazon Go відвідувачеві потрібно мати обліковий запис Amazon і встановлений додаток на смартфоні. На вході покупець просто підносить екран смартфона з відображенним штрих-кодом до зчитувача пристрою, що нагадує турнікет, потім бере потрібні товари в магазині і йде. Камери, розставлені по залу, все фіксують, і система завжди знає, які товари взяв той чи інший покупець. На виході сервіс автоматично підсумовує всі його покупки, знімаючи відповідну суму з аккаунта Amazon, і висилає користувачеві квитанцію про оплату.

До кінця поточного року планується відкрити до 10 магазинів Amazon Go. У наступному році їх кількість планується збільшити до 50. Спочатку вони будуть доступні лише в великих містах. Уже в 2020 і 2021 роках очікується експоненціальне зростання кількості нових автоматизованих торгових точок.

Коментарі - 7

+
0
ZoLoToY Ukrainez
ZoLoToY Ukrainez
23 вересня 2018, 16:15
#
Амазон GO планирует свой 11 магазин открыть в Киеве (Украина). Слишком прибыльный рынок. За Украиной идут Арабские Эмираты, Китай, Лондон ниже по списку.
+
+30
Qwerty1999
Qwerty1999
23 вересня 2018, 18:37
#
Почему бы и не открыть.
В Киеве достаточно высокий уровень доходов.
+
0
Strain
Strain
24 вересня 2018, 9:18
#
Дело скорее не в доходе, а в концентрации молодых технологичных людей, которые подобные инновации встречают очень тепло.
Так же они пощупают наш менталитет. А потом просто махнут рукой, закроют магазин и повесят на нём вывеску со знаменитой фразой: «Ненавижу б*** циган».
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
23 вересня 2018, 20:20
#
Когда сейчас в магазинах нет скидок особых, то Амазон самое — то
Интересно Депутаты позволят в Киеве открыть такой магазин?
Мне кажется забрать товар будет проблема
Плюс у еберется Новая почта
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
23 вересня 2018, 20:35
#
Неужели для открытия любого магазина нужно спрашивать разрешения у депутатов?

Скорее всего им надо будет согласовывать алгоритм передачи фискальных данных в ГФС, но уверен что и это не проблема — зарегистрируют один виртуальный платёжный терминал, через который будут проходить все платежи этого конкретного магазина.
+
0
Strain
Strain
24 вересня 2018, 9:21
#
Все не так просто. Нужно физический ККА. Согласно нашим законам налоговая для проверки использует именно данные с этих аппаратов.
Даже Розетка продает товары через ККА, просто делает это на складах отгрузки и вы этого не видите.
Конечно можно опробовать какую то безнальную схему. Но хз как взлетит.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
24 вересня 2018, 10:14
#
При оплате через сайт физические кассовые аппараты не нужны.
Нужна регистрация модуля приема платежей, который будет выполнять все функции, требуемые от физического ЭККА — отсылка всех транзакций в налоговую, формирование отчетов и хранение на носителях истории платежей согласно регламента.
Другое дело, что возможно необходимо будет регистрировать украинское юрлицо — поживём-увидим.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама