6 вересня 2018, 12:45 Читать на русском

Укрзалізниця перевезла швидкісними поїздами рекордну кількість пасажирів

У серпні 2018 року швидкісним поїздами скористалося 548 тисяч пасажирів. Це нове досягнення з моменту впровадження в Україні швидкісного руху. Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

У серпні 2018 року швидкісним поїздами скористалося 548 тисяч пасажирів.
Фото: podrobnosti.ua

«Щороку, а то й щомісяця ми спостерігаємо стрімке зростання кількості пасажирів, які обирають швидкісні поїзди. Так, минулого місяця зафіксовано рекордну кількість перевезених швидкісними поїздами пасажирів — 548 тисяч», — зазначив Кравцов.

За його словами, ці поїзди виконали 854 рейсів, а їх заповнюваність склала 100%.

Читайте також: Укрзалізниця запустила продаж квитків на потяг «чотирьох столиць»

«Кількість перевезених пасажирів у серпні 2018 року збільшилась на 26 тис. осіб у порівнянні з серпнем 2017-го, а загалом за 8 місяців 2018 року поїздами «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» перевезено майже 3,9 млн пасажирів», — додав Кравцов.

На сьогодні швидкісні поїзди здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Найпопулярнішими для подорожей швидкісними поїздами залишаються харківський, дніпропетровський та львівський напрямки. Також щороку зростає попит на перевезення до Одеси, куди традиційно в літній період курсують дві пари поїздів вранці та в другій половині дня — № 761/762 та № 763/764.

Варто зазначити, що впродовж літа 2018 року поїздами далекого сполучення та регіональними поїздами Укрзалізниця перевезла територією України 13,4 млн пасажирів, що на 3,2 % більше показника минуло року.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама