18 серпня 2018, 14:01 Читать на русском

Кіберполіція викрила організатора групи крадіїв платного телеконтенту. Фото

За допомогою додатку, розробленого учасниками злочинної групи, зловмисникам вдавалося протягом декількох останніх років отримувати прибутки від ретрансляції платних телеканалів в обхід правовласників. Про це йдеться у повідомленні поліції.

За допомогою додатку, розробленого учасниками злочинної групи, зловмисникам вдавалося протягом декількох останніх років отримувати прибутки від ретрансляції платних телеканалів в обхід правовласників.
Фото: telegraf.com.ua

Встановлено, що цей додаток був встановлений у 99% смарт-приставок, а його географія ширилася як в Україні, так і на території декількох сусідніх держав.

Поліцейські встановили: організатором цієї злочинної групи був мешканець м. Кропивницький, 1986 року народження.

У 2014 році чоловік, разом із двома спільниками, розробив та почав розповсюджувати додаток для SmartTV, а також для AndroidTV.

Вказаний додаток надавав несанкціонований доступ до платного відеоконтенту та ІРTV (близько 200 каналів).

Крім того, для підвищення рейтингу додатку та рекламування послуг доступу до відео контенту, було створено сайт, на якому розміщувалася інформація з інструкціями та даними для оплати вартості послуг. Адміністрування цього сайту протягом усього часу здійснювалося учасниками злочинної групи.

Працівники кіберполіції провели санкціонований обшук, під час якого вилучено спеціальні пристрої та комп’ютерну техніку.

Коментарі - 3

+
0
Кандидат в президенти лісу
Кандидат в президенти лісу
19 серпня 2018, 9:58
#
Тим часом особа, що володіла найбільшим кардерським порталом в світі, особа яку розшукує ФБР, особа що має українське громадянство і знаходиться в Україні, не є ціллю для данного підрозділу

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
19 серпня 2018, 20:45
#
Зачем его искать — он с Украины выехать (сбежать) никуда не сможет.
А по закону Украина не выдает своих граждан.
Пусть живёт до поры до времени…
+
0
Кандидат в президенти лісу
Кандидат в президенти лісу
20 серпня 2018, 9:17
#
Авжеж
Своїх не кидаємо
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама