15 серпня 2018, 15:24 Читать на русском

В Україні можуть встановити мінімальну швидкість інтернету

В Україні пропонують встановити мінімальну швидкість інтернету 30 Мбіт/сек у випадку, якщо при розвитку інфраструктури залучають державні кошти. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

В Україні пропонують встановити мінімальну швидкість інтернету 30 Мбіт/сек у випадку, якщо при розвитку інфраструктури залучають державні кошти.
Фото: segodnya.ua

«Міняємо законодавство, а точніше цілий ряд нормативних актів, щоб: провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не може бути менше 30 Мбіт/сек, якщо для розвитку інфраструктури залучаються державні кошти», - написав Кубів.

Він додав, що також необхідно стимулювати залучення приватних інвестицій в розвиток широкосмугового інтернету особливо для закладів освіти, охорони здоров'я, соціальної інфраструктури.

Кубів зазначив, що Україна обмінюється досвідом з іншими країнами і шукає шляхи кооперації і співробітництва для розвитку широкосмугового інтернету.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама