15 серпня 2018, 13:27 Читать на русском

Українська «Біофарма» вирішила самоліквідуватися

Одноосібний акціонер українського приватного акціонерного товариства Біофарма вирішив ліквідувати підприємство. Про це повідомили в Біофарму, передають Українські Новини.

Одноосібний акціонер українського приватного акціонерного товариства Біофарма вирішив ліквідувати підприємство.
Фото: abcnews.com.ua

Згідно з повідомленням, причиною такого рішення стало незадовільне надходження фінансових потоків від здійснення господарської діяльності.

Також наголошується, що активів компанії досить для розрахунку його за зобов'язаннями.

Разом з тим, згідно з даними на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку чистий дохід компанії від реалізації продукції за 2017 рік склав всього 7 тисяч грн, тоді як в 2016 році чистий дохід був на рівні 109,7 мільйона гривень, а збиток компанії за 2017 рік склав 14,4 мільйона гривень.

До теперішнього часу вартість чистих активів компанії складає майже 121 мільйон гривень, сума зобов'язань — 7,1 мільйона гривень, власний капітал — майже 121 мільйони гривень.

Коментарі - 2

+
0
SergValin
SergValin
15 серпня 2018, 14:17
#
+
+15
Vadim
Vadim
15 серпня 2018, 16:10
#
Простой перевод активов и производства на новое юр. лицо:
«Компанія Biopharma повідомляє про ліквідацію однієї з юридичних осіб групи – ПрАТ «Біофарма»…
«Ми маємо наголосити, що ПрАТ «Біофарма» фактично не вела господарської діяльності з 2016 року. При цьому, вся група компаній Biopharma продовжує успішно розвиватись і рухатись до поставленої мети – розширення лінійки продукції, розвитку мережі власних плазмацентрів, запуску заводу-фракціонатору компонентів донорської крові. Як і раніше, ми плануємо запустити новий завод до кінця поточного 2018-ого року. Це надасть українцям доступ до більш дешевих та якісних препаратів»,- повідомив президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.»
https://www.biopharma.com.ua/news/utochnennya-rozpovsyudzheno%d1%97-v-zmi-informaci%d1%97/
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама