8 серпня 2018, 11:12 Читать на русском

Кияни сплатили мільярд гривень податків і зборів

Платники міста Києва задекларували та сплатили майже половину всіх зобов’язань за поданими майновими деклараціями по Україні – мільярд гривень. Про це повідомила начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко.

Платники міста Києва задекларували та сплатили майже половину всіх зобов’язань за поданими майновими деклараціями по Україні – мільярд гривень.
Фото: market.korupciya.com

За результатами цьогорічної кампанії декларування в Україні було задекларовано й узгоджено до сплати 2 мільярди 167 мільйонів податку на доходи фізичних осіб та 273,5 мільйона гривень військового збору.

Половину вказаних зобов’язань, а саме 1 мільярд 48 мільйонів гривень ПДФО та 115,4 мільйонів гривень військового збору було задекларовано платниками міста Києва, сказала Демченко.

«1 серпня сплив термін сплати самостійно визначених податкових зобов’язань за поданими цьогоріч деклараціями про майновий стан і доходи. Мені надзвичайно приємно констатувати, що на кінець липня кияни сплатили 95% зазначених зобов’язань. Дуже вдячна всім і кожному платнику окремо за сумлінність та відповідальність», – повідомила вона.

За словами Демченко, у результаті проведення кампанії декларування-2018 станом на 31 липня 2018 року до бюджету надійшло 998 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 110 мільйонів гривень військового збору.

У порівнянні з підсумками минулорічного декларування доходів громадян, коли рівень сплати складав 93%, в цьому році бюджет додатково отримав 351,8 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб та 41,9 мільйонів гривень військового збору.

Коментарі - 1

+
0
dvded
dvded
8 серпня 2018, 11:57
#
Я не понял, можно задекларировать и не уплатить? Так штраф будет.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама