3 серпня 2018, 9:29 Читать на русском

США звинувачують трьох українців у зламі платіжних карт

Трьох українців заарештували за звинуваченням у хакерстві, включаючи крадіжку номерів платіжних карт. Про це пише internetua з посиланням на Reuters.

Трьох українців заарештували за звинуваченням у хакерстві, включаючи крадіжку номерів платіжних карт.
Фото: internetua.com

Як повідомляється, зловмисники атакували більше ніж 100 американських компаній, що обійшлося підприємствам в десятки мільйонів доларів.

Прокурори США стверджують, що три українця, заарештовані в Європі в період з січня по червень, є членами FIN7, відомої організації кіберзлочинності.

Як заявили в Міністерстві юстиції США, серед жертв — Chipotle Mexican Grill, Emerald Queen Hotel, казино у штаті Вашингтон, Jason's Deli, Red Robin Gourmet Burgers, Sonic Drive-in і Taco John's.

Згідно з інформацією компанії з кібербезпеки Trend Micro, FIN7 раніше атакували Trump Hotels, Whole Foods, Saks Fifth Avenue і Lord & Taylor.

Одного з трьох обвинувачених, 33-річного Федора Хладира, перевели у Сіетл з Дрездена, Німеччина, де він був заарештований.

Влада заявила, що хоче  екстрадувати ще двох злочинців: 44-річного Дмитра Федорова і Андрія Колпакова.

Як заявив глава відділу розвідки BAE Systems Адріан Ніш, FIN7, також відома як Carbanak, включає десятки людей, які займаються вузькоспеціалізованими завданнями: зламом мереж, крадіжкою номерів платіжних карт і продажем вкрадених даних на підпільних кримінальних форумах.

Згідно з судовими документами, злочинці використовували компанію «Combi Security», офіси якої є в Москві, Хайфі та Одесі.

На сайті «Combi Security» підприємство описується як експерт «в комплексному захисті великих інформаційних систем від сучасних кіберзагроз».

У фірмі з кібербезпеки FireEye повідомили про виявлення оголошень про вакансії для «Combi Security», розміщених на декількох сайтах по найму на російській, українській мовах.

За даними прокурорів США, FIN7 викрала понад 15 мільйонів записів про платежі клієнтів США, а також компаній в Австралії, Франції та Сполученому Королівстві.

Коментарі - 1

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
3 серпня 2018, 9:52
#
«На сайте «Combi Security» предприятие описывается как эксперт «в комплексной защите больших информационных систем от современных киберугроз».» — правду пишут, знают ситуацию изнутри.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама