25 липня 2018, 10:08 Читать на русском

Мінфін назвав компанії з найбільшими фіскальними ризиками

Міністерство фінансів оприлюднило список 25 держкомпаній, з якими можуть бути пов'язані найбільші фіскальні ризики для держбюджету. Про це пише finclub.

Міністерство фінансів оприлюднило список 25 держкомпаній, з якими можуть бути пов'язані найбільші фіскальні ризики для держбюджету.
Фото: zi.dn.ua

Як повідомляється, до цього переліку увійшли компанії, які мають високе боргове навантаження; кредити, залучені під держгарантії; зобов'язання по кредитах в іноземній валюті; фінансуються з держбюджету.

У цьому списку є НАК «Нафтогаз України», «Українська залізниця» та ДП «Енергоринок», що підпорядковані Кабміну.

У список включені по одному держактиву з сфер компетенції Мінагрополітики (Державна продовольчо-зернова компанія), Мінінфраструктури («Укрпошта»), Мінмолоді та спорту (НСК «Олімпійський»), Держагентство з управління зоною відчуження (ДСП «Чорнобильська АЕС»), Держагентства автомобільних доріг (ДАК «Автомобільні дороги України»), який підпорядковується «Нафтогазу» «Укртрансгаз».

Найдовший список компаній з фіскальними ризиками у Міненерговугілля: НАЕК «Енергоатом», НЕК «Укренерго», «Укргідроенерго», «Регіональні електричні мережі», «Лисичанськвугілля», «Селідоввугілля», «Львіввугілля», «Мірноградуголь», «Первомайськвугілля», «Шахтоуправління Південно-донбаське №1», «Торецкуголь», «Шахта ім. М.С.Сургая».

Дві компанії в списку у Державного космічного агентства («Укркосмос», «ВО ПМЗ ім. О.М.Макарова») і ГК «Укроборонпром» («НВКГ «Зоря-Машпроект», ДП «Антонов»).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама