27 червня 2018, 8:00 Читать на русском

Вільнюс вводить туристичний податок

У столиці Литви Вільнюсі з 1 липня 2018 року з гостей міста стягуватимуть податок у розмірі 1 євро з людини за ніч в готелі або іншому туристичному об'єкті розміщення. Про це пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на Vilnius-Tourism.

У столиці Литви Вільнюсі з 1 липня 2018 року з гостей міста стягуватимуть податок у розмірі 1 євро з людини за ніч в готелі або іншому туристичному об'єкті розміщення.
Фото: investigator.org.ua

«Починаючи з 1 липня 2018 року Вільнюс вводить туристичний податок, який становить 1 євро з людини за ніч. Він поширюється на всіх гостей міста, які користуються послугами з розміщення. Податок спрямований на підвищення конкурентоспроможності, поліпшення інфраструктури туризму і відпочинку Вільнюса», – йдеться в повідомленні.

Оплата буде зніматися під час купівлі номера готелю, в чеку податок зазначатимуть окремим рядком.

За даними порталу, туристичний податок не стягуватиметься з хворих, чиє лікування оплачує держава, з осіб молодших за 18 років і старших (за підтвердження навчання в школі), з інвалідів (з рівнем працездатності 0-40%).

Також податок не сплачуватимуть особи, які орендували житло в столиці на тривалий термін (від місяця) і групи осіб, що здають в оренду десять або більше кімнат, для яких звільнення від сплати діє до 1 січня 2019 року.

Дедалі більше міст та курортів вводять податок для туристів. Такий податок вже діє в популярних містах Німеччини, Італії, Іспанії, Балеарських островів, Голландії та Франції.

Коментарі - 2

+
0
Kidav
Kidav
27 червня 2018, 9:32
#
Возьму с собой палатку…
+
0
struk
struk
29 червня 2018, 8:39
#
Такой налог есть даже в Днепродзержинске)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама