15 червня 2018, 12:17 Читать на русском

Конкурент Uber та Uklon вирішив розширити діяльність в Києві

Одна з європейських платформ для замовлення поїздок Taxify планує інвестувати в подальше розширення своєї діяльності в Україні. Про це йдеться у прес-релізі компанії, пише ЕП.

Одна з європейських платформ для замовлення поїздок Taxify планує інвестувати в подальше розширення своєї діяльності в Україні.
Фото: epravda.com.ua

Вона починає з перезапуску різноманітних служб в Києві і планує розвиватися в інших великих містах в 2018 році.

Генеральний директор і співзасновник Taxify Маркус Вілліг зазначив, що за минулий рік кількість поїздок, організованих за допомогою Taxify, зросла в десять разів. Крім того, сьогодні понад десять мільйонів осіб користуються сервісом у всьому світі.

Компанія Taxify залучила 175 млн доларів інвестицій, причому лідером серед інвесторів став автомобільний концерн Daimler, в який входить Mercedes-Benz.

У компанії заявили, що будуть використовувати інвестиції для подальшого розвитку свого онлайн-сервісу в містах Європи та Африки. Одним з ключових ринків для розширення буде Україна.

Перший запуск сервісу в Києві відбувся в 2016 році згідно з договором франчайзингу з естонськими підприємцями. Тепер компанія проведе перезапуск проекту з власною локальною командою.

Маркус Вілліг заснував компанію Taxify в Естонії в 2013 році, коли йому було 19 років. Taxify — одна з найбільш швидко зростаючих платформ для замовлення поїздок в світі з пасажиропотоком понад 10 мільйонів осіб і 500 тисячами водіїв в більш ніж 25 країнах світу.

Коментарі - 3

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
15 червня 2018, 12:37
#
Тариф пока смешной, никто у них работать не будет
+
0
Leha PWNZ
Leha PWNZ
15 червня 2018, 13:46
#
Когда яндекс такси заходил, у него тоже были тарифы очень низкие, на сколько я помню 14 грн за посадку +2 км. Остальную сумму водителям доплачивал яднекс. Так что пампинг цен на старте вполне возможен.
+
0
Rabotyahoff
Rabotyahoff
15 червня 2018, 15:16
#
Я пробовал, но на номера 3Mob (091) SMS от них не ходят, поэтому зарегистрироваться не получилось.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама