25 травня 2018, 15:44 Читать на русском

Капітальні інвестиції в Україні зросли

У першому кварталі 2018 року капітальні інвестиції в Україні збільшилися на 37,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 89 млрд грн.

У першому кварталі 2018 року капітальні інвестиції в Україні збільшилися на 37,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 89 млрд грн.
Фото: stroyobzor.ua

Про це йдеться в даних Держстату.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 76,2% загального обсягу.

Вагомі частки капітальних інвестицій освоєно в машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 49,3% усіх інвестицій, у будівлі та споруди – 38,2%.

На капітальний ремонт активів спрямовано 5 млрд грн капітальних інвестицій, що склало 5,7% від загального обсягу.

Що це значит?

На світових ринках як і раніше дуже багато грошей. Інвестори залишаються ласими на високі заробітки. Тим не менш, вони не поспішають в Україну.

Щоб залучити іноземні інвестиції і при цьому гарантувати іноземцям безпеку є одне рішення. Воно називається «номінальний утримувач». Це рішення базується на принципі, коли великі міжнародні банки, які вже працюють в Україні, будуть виступати номінальним утримувачем для іноземних гравців. Фактично, представляючи тут іноземців.

Нагадаємо, капітальні інвестиції в Україні за 2017 рік зросли на 22,1% порівняно з 18% у 2016 році — до 412,8 млрд грн.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама