З 1 січня між українськими Чернівцями та румунською Сучавою почнуть курсувати дві пари потягів.
Україна та Румунія домовилися про запуск потягів
![З 1 січня між українськими Чернівцями та румунською Сучавою почнуть курсувати дві пари потягів.](/img/2018/33644999/7c515394a8b415c6cea14eb0059f326a.jpeg?1526839507)
Про це повідомляє Міністерство інраструктури.
«Щодо залізничних пасажирських перевезень, сторони дійшли згоди стосовно введення з 1 січня 2019 року двох пар поїздів (4 поїзди) в обидві сторони, які забезпечать з’єднання між м. Сучава (Румунія) з пересадкою на станцїї Вадул-Сірет та м. Чернівці (Україна)», — йдеться в повідомленні.
Крім того, сторони дійшли спільного рішення щодо необхідності організації контрейлерних перевезень типу RO-LA територіями України та Румунії та домовилися про подальше сприяння їх розвитку.
Стосовно автомобільних перевезень сторони дійшли згоди про збільшення загальної квоти дозволів на здійснення міжнародних автоперевезень на 2018-2019 роки.
Найближчим часом українські перевізники додатково отримають 4500 транзитних та 1000 двосторонніх дозволів.
Коментарі - 1