19 квітня відбулася церемонія нагородження кращих банків України в рамках FinAwards 2018.
«Карта для виплат» від ПриватБанку стала переможцем премії FinAwards 2018
Засновники цієї премії, провідні фінансові сайти країни — «Мінфін» і Finance.ua — спільно з пулом експертів визначали кращих банкірів поточного року в 14 номінаціях.
«Карта для виплат» від ПриватБанку стала переможцем в категорії «краща дебетова карта mass».
Переможець визначався серед дев'яти кращих платіжних mass-карт, оформлення яких є доступним новим клієнтам банків.
Читайте також: FinAwards 2018: Кращі з кращих банків
У номінації також брали участь кредитна карта «Комфортна» від Вернум Банку, «Простір» від Банку Альянс, Travel від Ідея Банку, «Моя картка» від Ощадбанку, «Платівка» від ТАСкомбанк, «Прозапас» від Укргазбанку, «Картка Дбайливий» від ПУМБ і Comfort від Альфа-Банку.
Переможець — «Карта для виплат» — це карта на яку можна отримувати будь-які грошові зарахування: зарплату, пенсію, аванси, компенсацію за відрядження, стипендію, всі види соціальної допомоги, виплати по народженню дитини, а також грошові перекази.
Знімати гроші можна без комісії в будь-якому банкоматі на території України.
Церемонія нагородження проходила в інноваційному парку Unit City, де були присутні топ-менеджери провідних українських банків і фінансових компаній.
Нагороди переможцям вручали Іван Євтушенко, директор компанії Treeum, в яку входять «Мінфін» і Finance.ua, а також глава українського представництва Міжнародної фінансової корпорації IFC Олена Волошина.
Коментарі - 17
Бардак…
— карта з ненульовим тарифом за зарахування коштів стала переможцем?!
У суддівства мабуть своє специфічне розуміння кращого :)
не всё так однозначно, ведь на КДВ без комиссии и по нулевому тарифу зачисляются:
— проценты и тело депозита
— зарплата на зарплатные КДВ
— пенсия на пенсионные КДВ
— социальные выплаты на социальные КДВ
Из не государственных банков лидирует Аваль с 2,1 млн активных карт, недалеко от него болтается Альфа с 1,4 млн активных карт.
Значит кроме тарифов на зачисление есть и другие плюсы и минусы, которые в совокупности и дают преимущество именно Привату, а не Авалю или Альфе.
— хочете сказати, що «мільйони мух не можуть помилятися»? :)
І якщо вже на те пішло, то треба подивитись на статистику, який відсоток займає «Карта для виплат» по кількості та об'єму. Моя суб'єктивна думка — «Універсальна карта» та її аналоги набагато популярніші, ніж цей «переможець».
КДВ — дебетовая карта.
А в остальном — каждый имеет право на своё личное мнение.
Якщо користуватись «Універсальної» і не заходити в мінус — то вона по суті буде дебетовою.
І от мені цікаво порівняти статистику активності по «КДВ» та «Універсальній» без врахування кредитних операцій — дуже ймовірно, що Універсальна виявиться більш популярною.
И в номинациях должны участвовать только дебетовые карты, на что я и обратил внимание.
Сравнивать КДВ Привата с «универсальной кредиткой» того же Привата — это не правильно, ведь это разные продукты одного банка, а не однотипные предложения других банков.
Гороховський: «Антимонопольний комітет України надіслав запит в Універсал банк за проектом monobank. Вони «стурбовані» нульовими тарифами за p2p перекази між картками і сумніваються, що це створює нормальну «економічну конкуренцію»
А вот по итогам 2018 — посмотрим.
«хочу прокоментувати ситуацію із направленими вимогами, яка є предметом жвавої дисскуссії. 1. Вимога це назва процессуального документа. 2. Вимоги були направлені 51 банкам, в тому числі всім державним банкам та банкам з державною часткою. Це комплексне дослідження, спрямоване в тому числі на вивчення питань, чи є ущемлення прав споживачів, які сплачують коміссію при переказах. 3. Дослідження також охоплюватиме питання, чи можуть банки з значною часткою на ринку диктувати «свої правила гри». 5. Не цікавить питання ціноутворення, а сам тариф для проведення порівняльного аналізу. В тому числі, такий аналіз надасть можливість встановити чи існує асиметрія в підходах банків. 6. Цікавить також порядок взаємовідносин банків з платіжними системами, чи не встановлені ними «драконівські» тарифи, в результаті чого і самі банки змушені піднімати тарифи на окремі послуги.»
Представник антимонопольного комітету пояснив, що під «перевіркою» малось на увазі «дослідження» і пообіцяв наступного разу більш доречно підбирати слова, щоб не лякати бізнес. :)
«7. Враховуючи збільшення кількості переказів із-за кордону, дослідити питання щодо встановлення комісії банками та платіжними системами. В цьому випадку система р2р фактично береться для порівняльного аналізу, так як з технологічної точки зору не суттєво відрізняється від переказів із-за кордону. 8. Також відповідні звернення щодо цього дослудження були направлені, не лише учасникам ринку, а й профільним громадським організаціям. Підсумовуючи хочу зазначити, що ми відкриті до діалогу та обговорення, в межах якого готові прояснити позицію щодо зазначеного дослідження. P.S. Фраза «у разі наявності великої кількості документів – матеріали мають бути розділені на томи, кількість аркушів в одному томі не повинна перевищувати 250 сторінок» є абсолютно стандартною і це не означає, що в будь-якому випадку слід надавати «томи» документів у відповідь на вимогу. Всім гарного дня!»
Предполагаю, что в 31 банке отсутствует как класс услуга р2р-перевода…