Міжнародний валютний фонд (МВФ) не вважає Україну країною, що розвивається з низьким доходом, і пов'язує падіння доходів в країні з військовим конфліктом.
МВФ не вважає Україну бідною країною, що розвивається
це йдеться у дослідженні МВФ щодо макроекономічної ситуації в низькодохідних країнах, що розвиваються, опублікованому МВФ 22 березня, пише РБК-Україна.
До списку країн, що розвиваються з низьким доходом (Low Income Developing Countries — LIDCs), у 2014 році було внесено 60 країн.
Однак дві країни — Східний Тимор та Україна — у 2014 до цього списку не були внесені, хоча рівень доходів в перерахунку на одного громадянина цих країн був нижче того рівня, коли країни включаються в групу LIDCs, на 19% і 14% відповідно.
«… падіння рівня доходів в Україні в основному відображає вплив збройного конфлікту», — повідомляється у дослідженні.
Крім цього у МФВ додають: «Рівень бідності у Східному Тиморі, роль сільського господарства та рівня освіти є подібними до тих, що характерні для типових LIDCs. Рівень бідності, структура зайнятості, очікувана тривалість життя та рівень освіти в Україні є подібними до тих, що характерні для типової EME (emerging market economies — країни з ринковою економікою, — ред.)». Саме тому Східний Тимор включили до оновленого списку LIDCs, а Україну — ні.
… зниження доходів в Україні відображає виняткові обставини і, швидше за все, є тимчасовим", — зазначають у дослідженні.
Коментарі - 8
Война или есть (официальная и идут боевые действия против другой страны), или войны нет против какой-либо страны и тогда идёт выяснение отношений между гражданами на территории одной страны.
Мантры про то, что у нас видите ли война и поэтому в экономике и в остальных сферах хрен знает что — оставте для идиотов. Тот же Израиль — воюет не прекращая уже десятки лет (причём ведёт как официальные воины против стран, так и против террористических организаций), как на своей территории так и за её пределами. Однако это не мешает Израилю оставлять нашу страну далеко позади по многим показателям. И это притом, что ни ресурсов, ни территории — у Израиля нет.
Так что демагогию про мего влияние АТО/ООС — не стоит разводить.
Из богатой и развитой страны с хорошими доходами, высоким уровнем соцобеспечения, минимальным уровнем преступности никто не станет уезжать.
Потому что откуда взялась цифра в сколько там миллиардов долларов (9, кажется?), которые присылают из-за рубежа? Если разделить их на 10 миллионов заробитчан, получится, что каждый около тысячи прислал. А ведь мог и привезти сам. И вот если эти 10 миллионов заберут свои семьи и уедут навсегда, то будем иметь… сколько миллионов населения?
Хорошо было бы узнать, сколько на САМОМ деле в стране живет людей (в эту категорию включаю тех, кто живет больше 7-8 месяцев). А для этого нужна перепись.
Це такий завуалюваний натяк, що готуйте все до копійчини.