Мінфін - Курси валют України

Встановити
13 березня 2018, 12:47

В Україні створили антирейтинг роботодавців, які не платять зарплату

Міністерством юстиції України створено антирейтинг підприємств-роботодавців, відповідно до якого з 1 квітня 2018 року розпочнеться стягнення заборгованості заробітної плати на користь працівників.

Міністерством юстиції України створено антирейтинг підприємств-роботодавців, відповідно до якого з 1 квітня 2018 року розпочнеться стягнення заборгованості заробітної плати на користь працівників.
В Україні створили антирейтинг роботодавців, які не платять зарплату/Фото: ukrinform.ru

Про це заявила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко під час ефіру одного з українських телеканалів, пише ЕП.

Вона відзначила, що до так званого антирейтингу увійшли підприємства усіх форм власності.

«Робота Міністерства юстиції зі стягнення заборгованості полягатиме в рамках виконавчого провадження судових рішень. Будуть створені мобільні штаби і групи, які виїжджатимуть в конкретні підприємства, що є на вершині антирейтингу. У нас на сьогодні сформований такий антирейтинг відповідних підприємств», — наголосила заступник міністра юстиції.

Також Глущенко зазначила, що наразі у судових виконавців перебуває понад 500 тисяч проваджень з примусового стягнення заборгованості, тому міністерство обрало цей напрямок одним з пріоритетів у роботі відомства.

«На сьогодні в органах Державної виконавчої служби перебуває понад 500 тисяч виконавчих проваджень з примусового стягнення заборгованості. Це серйозний показник. Відповідно, ми зобов’язані реагувати на таке ганебне явище і показувати всім, що не платити заробітну плату – це злочин», — відзначила юрист, уточнивши, що у минулому році органами ДВС було стягнуто 2 мільярди 100 мільйонів гривень із заборгованості по зарплаті.

За словами Глущенко, паралельно з організаційними діями, Міністерство юстиції проводить активну інформаційну кампанію, яка чітко роз’яснює громадянам, особливо працівникам, як забезпечити своє право на стягнення заборгованості із заробітної плати.

«Тому ця кампанія є не лише практичною, а й інформаційною. Тому що ми в першу чергу націлені на те, щоб підвищувати правосвідомість і правову обізнаність нашого населення, в тому числі роз’яснюючи, як ці питання (стягнення заробітної плати)можна самостійно вирішити. Це комплексний підхід», — зазначила вона.

Коментарі - 2

+
0
09104
09104
13 березня 2018, 22:06
#
Таких вредителей обнародовать надо. Данная мера поможет искателям избежать обмана. А злодеи не смогут поживиться бесплатно плодами чужого труда.
+
0
Евгений Орлов
Евгений Орлов
14 березня 2018, 2:16
#
Создали, молодцы! Только толку ноль, так его не может посмотреть соискатель работы…
На заборе на написано х*р, но там дрова лежат…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися