20 лютого 2018, 10:42 Читать на русском

Як зареєструватися платником ПДВ. Інструкція від ДФС

Будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, має подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву. Таке роз’яснення викладено у повідомленні головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, має подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.
Фото: if.sfs.gov.ua

Як повідомляється, будь-яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації чи прийняла рішення про добровільну реєстрацію як платника ПДВ, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву платника ПДВ за формою №1-ПДВ (додаток 1 до Положення). Реєстраційна заява подається особисто такою фізичною особою або безпосередньо керівником або представником юридичної особи — платника (в обох випадках з документальним підтвердженням особи та повноважень) до контролюючого органу за місцезнаходженням (місцем проживання) особи.

Слід зауважити, що змінами до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженими наказом Мінфіну України від 21.12.2016 р. № 1125, реєстраційну заяву викладено у новій редакції.

Платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати реєстраційну заяву засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника ПДВ може бути подана державному реєстратору як додаток до заяви про державну реєстрацію, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця. Електронна копія реєстраційної заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з Єдиного державного реєстру про проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця згідно із Законом України від 15.05.2003 р. № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися