19 лютого 2018, 16:14 Читать на русском

Японія виділить Україні $3,6 млн на відновлення східних областей

Японія у 2018 році виділить Україні $3,6 млн на гуманітарну підтримку східних областей, а також на їх відновлення.

Японія у 2018 році виділить Україні $3,6 млн на гуманітарну підтримку східних областей, а також на їх відновлення.
Фото: flickr.com

Про це заявив посол Японії Шигекі Сумі на прес-конференції в Києві, повідомляє Уніан.

За його словами, кошти, зокрема, будуть спрямовані на відновлення житла, закупівлю медичного обладнання, тренінги і навчання переміщених осіб. При цьому основна частина коштів буде виділена як фінансова підтримка відновлення постраждалих регіонів сходу України.

Кошти будуть розподілені на сім проектів, які реалізовуватимуть Міжнародна організація з міграції, Програма розвитку ООН, Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців, Дитячий фонд ООН, Управління ООН з обслуговування проектів і Всесвітня організація охорони здоров'я.

У свою чергу, координатор системи ООН в Україні Ніл Уокер, який був присутній на прес-конференції, наголосив, що кошти уряду Японії буде використано для забезпечення зайнятості, захисту навколишнього середовища, забезпечення безпеки громадян.

«Підтримка людей у постраждалих регіонах є нашим пріоритетним завданням», — зазначив Уокер.

При цьому міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який також був присутній на прес-конференції, висловив подяку Японії за незмінну гуманітарну і економічну підтримку.

«Завдяки уряду Японії в Україні реалізуються найважливіші проекти, зокрема — реконструкція Бортницької станції аерації в Києві», — сказав міністр.

Коментарі - 2

+
+29
VladimirGold
VladimirGold
19 лютого 2018, 18:07
#
«Япония в 2018 году выделит Украине $3,6 млн на гуманитарную поддержку восточных областей, а также на их восстановление».
по всей видимости, япошки не в курсе относительно масштабов проблемы.
+
+55
Andrey DNK
Andrey DNK
19 лютого 2018, 18:12
#
По всей видимости они дают такую сумму, чтоб от них просто отстали, а нашим и радость… сумма небольшая и спрашивать за неё не будут:)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися