18 лютого 2018, 13:24 Читать на русском

США оцінили шкоду від хакерів у $100 млрд за рік

Американська економіка лише у 2016 році втратила до 109 мільярдів доларів через атаки хакерських груп, підтримуваних урядами РФ, Китаю, Ірану і КНДР.

Американська економіка лише у 2016 році втратила до 109 мільярдів доларів через атаки хакерських груп, підтримуваних урядами РФ, Китаю, Ірану і КНДР.
США оцінили шкоду від хакерів у $100 млрд за рік/Фото: equedia.com

Про це йдеться у доповіді Білого дому, передає «Укрінформ».

«За нашими оцінками, шкідлива інтернет-активність коштувала економіці США в 2016 році від 57 до 109 мільярдів доларів», — наголошується в документі.

Зазначається, що хакерська діяльність була спрямована проти державних і приватних організацій США — це спричинило порушення ділової активності, викрадення персональних даних й інтелектуальної власності та чутливої фінансової й стратегічної інформації.

«Основними країнами, які забезпечують роботу груп для кібер-атак проти США, є Росія, Китай, Іран та Північна Корея. Ці групи добре фінансуються й часто здійснюють складні цільові атаки», — йдеться у доповіді.

«Ці дії, як правило, мотивовані політичними, економічними, технічними чи військовими програмами, вони мають конкретно визначені цілі, які можуть змінюватися в різний час», — підкреслюють у Білому домі.

Коментарі - 1

+
+28
Qwerty1999
Qwerty1999
18 лютого 2018, 16:48
#
Закон единства и борьбы противоположностей в действии…

Одни страны продвигают науку вперёд, генерят идеи и внедряют новейшие разработки в повседневную жизнь.
Другие страны занимаются по большей части разрушением уже существующей реальности.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися