12 грудня 2017, 14:10 Читать на русском

Доходи бюджету Києва досягнуть 49,1 млрд — КМДА

Проект Міського бюджету на 2018 рік подано на розгляд Київській міській раді. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Проект Міського бюджету на 2018 рік подано на розгляд Київській міській раді.
Фото: domik.ua

«Ми пропонуємо Київраді ухвалити бюджет міста Києва на 2018 рік з доходами 49,1 млрд грн. За економічною структурою бюджету поточні видатки складають 38,8 млрд грн, а капітальні видатки – 10,3 млрд грн. З чого можна зробити висновок, що бюджет 2018 року максимально збалансований», – розповів Поворозник.

Він також зазначив, що у проекті бюджету на 2018 рік збережені досягнуті соціальні стандарти та передбачені видатки розвитку для оновлення міської інфраструктури.

Загальний обсяг бюджетних асигнувань на фінансування будівельних робіт та капітального ремонту складає понад 10 млрд грн.

«На розвиток транспортної інфраструктури міста закладено левову частку (58%) капітальних видатків – 5,8 млрд грн, за рахунок яких заплановано будівництво метрополітену на житловий масив «Виноградар», Подільського мостового переходу через р. Дніпро та розробку ТЕО для початку будівництва четвертої гілки метро на житловий масив «Троєщина» — сказав Поворозник.

Чиновник також додав, що значні кошти будуть спрямовані на капітальні ремонти доріг, міжквартальних проїздів, зовнішнього освітлення, світлофорних об’єктів, на придбання рухомого складу тощо.

За його словами, на житлово-комунальне господарство передбачено спрямувати 1,4 млрд грн.

За рахунок цих коштів продовжать роботи з будівництва та реконструкції об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, реконструкції теплових мереж та котелень та впровадження енергоефективних заходів. Також заплановані капітальні ремонти житлового фонду (у тому числі на умовах співфінансування), ліфтового господарства тощо.

На галузь «Освіта» передбачено спрямувати 1,2 млрд грн, за рахунок яких завершать будівництво та реконструкцію трьох шкіл і трьох садочків, крім того буде підготовлено базу для введення в експлуатацію шкіл та дитячих садочків у 2019 році.

Також бюджетні кошти будуть спрямовані на термомодернізацію навчальних закладів, капітальні ремонти, придбання обладнання та інше.

«Враховуючи початок реформування системи охорони здоров’я, фінансування галузі складає 556 млн грн. Бюджетні кошти переважно будуть спрямовані на створення належних умов для лікування киян, а саме: реконструкцію, капітальні ремонти медичних закладів, закупівлю необхідного обладнання», – сказав Поворозник.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися