4 грудня 2017, 14:28 Читать на русском

Ідея Банк запрошує взяти участь в тендері на створення нової платформи цифрового банкінгу

Ідея Банк в рамках стратегії розвитку цифрового банкінгу має намір запустити нову платформу IdeaDigital для інтернет-банкінгу і нового мобільного додатку для смартфонів на платформі iOS і Android.

Идея Банк в рамках стратегии развития цифрового банкинга намерен запустить новую платформу IdeaDigital для интернет-банкинга и нового мобильного приложения для смартфонов на платформе iOS и Android.

В рамках нового сервісу клієнти — фізособи і клієнти — підприємці зможуть отримати доступ до всіх продуктів і послуг банку, а також можливість здійснювати будь-які банківські операції без відвідування відділення банку.

Також нова платформа дасть можливість спілкування з Банком онлайн і замовлення банківських послуг для тих, хто ще не є клієнтами Ідея Банк.

Таким чином, Ідея Банк має намір реформувати існуючі віддалені канали обслуговування, що дозволить мінімізувати час клієнтів на обслуговування.

Ідея Банк має намір використовувати в новому дистанційному банкінгу сучасні системи дизайну та проектування інтерфейсів, а також структурування інформації таким чином, щоб забезпечити доступ до всіх послуг в кілька кліків.

Для участі в тендері на розробку платформи IdeaDigital компаніям — претендентам необхідно до 11 грудня 2017 року надати на адресу електронної пошти tender@ideabank.ua пропозицію, яка включатиме наступні матеріали:

· Унікальний дизайн макет.

· Детальний опис можливостей для платформи онлайн банкінгу, WEB і мобільних додатків.

· Детальний опис системи адміністрування і моніторингу.

· Вартість години роботи фахівців компанії — претендента і методологія оцінки додаткових робіт.

· Вартість кожного етапу розробки і впровадження, а також графік реалізації проекту.

· Проект договору.

Отримати більш детальну інформацію можна на сайті Ідея Банк, перейшовши за посиланням.

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
4 грудня 2017, 22:42
#
Всё, что Идея-банк желает получить в виде тендерных предложений стоит денег ну и как всегда — представленное тендерное предложение после его рассмотрения Претенденту не возвращается.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися