27 листопада 2017, 11:06 Читать на русском

Розенко анонсував збільшення соцдопомоги для людей з інвалідністю

З 1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

З 1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю.
Розенко анонсував збільшення соцдопомоги для людей з інвалідністю/Фото: rbc.ua

«Хочу внести певну ясність по пенсіях та соціальних виплатах для людей з інвалідністю, бо багато хто плутає ці терміни. Ми посилили пенсійне забезпечення інвалідів і розмір пенсії інвалідам вже збільшений з 1 жовтня 2017 року. Тим, хто отримував 949 грн, пенсія зросла на 44% — до 1373 грн, іншим категоріям інвалідів підвищення відбулося в середньому на 11%. Але люди з інвалідністю отримують також соціальну допомогу, яка залежить, зокрема, від розміру прожиткового мінімуму», — сказав він.

«У зв’язку з тим, що з 1 грудня цього року відбудеться підвищення прожиткового мінімуму, зростуть і відповідні соціальні виплати людям з інвалідністю – це близько 10 видів виплат», – пояснив віце-прем’єр.

Розенко також зазначив, що з 1 грудня 2017 року для всіх категорій громадян відбудеться підвищення соціальних допомог, розмір яких залежить від розміру прожиткового мінімуму.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися