17 листопада 2017, 11:31 Читать на русском

Мінфін затвердив чергові зміни в блокувальні критерії

Затверджено чергові зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) в Єдиному реєстрі. Відповідний наказ Мінфіну від 09.11.2017 р. № 926 набув чинності сьогодні, 17 листопада 2017 року.

Затверджено чергові зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) в Єдиному реєстрі.
Фото: sfs.gov.ua

Змінами, зокрема, передбачено, що у разі повернення банком та/або органом Казначейства перерахованої суми бюджетного відшкодування у зв'язку із зазначенням неправильних реквізитів Казначейство надає Мінфіну електронне повідомлення про це наступного операційного дня. Та таке повідомлення того самого дня стає доступним ДФС для подальшого уточнення платіжних реквізитів.

Також, ДФС за результатами опрацювання повідомлень, які не пройшли перевірку електронних цифрових підписів посадових (уповноважених) осіб та печатки відповідного територіального органу, на наступний робочий день після отримання повідомлення з відмовою накладає повні та/або коректні електронні цифрові підписи, печатки та надсилає таке повідомлення повторно.

Разом з тим, податківці за результатами опрацювання повідомлень, що містять неповні та/або некоректні платіжні реквізити, на наступний робочий день після отримання від платника податку заяви з уточненими платіжними реквізитами формує повідомлення з уточненими платіжними реквізитами, необхідними для перерахування сум бюджетного відшкодування.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися