15 листопада 2017, 13:02 Читать на русском

«Зимові» субсидії отримали 6,6 млн українських сімей

На опалювальний період допомогу від уряду на оплату комунальних послуг отримали 6,6 млн українських родин. З них – 5,8 млн житлові субсидії і 800 тисяч субсидії на тверде паливо.

На опалювальний період допомогу від уряду на оплату комунальних послуг отримали 6,6 млн українських родин.
Фото: depo.ua

«При розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017/18рр. брали до уваги доходи громадян за перший і другий квартал 2017 року. Субсидію автоматично розрахували усім тим, кому у травні цього року допомогу було перепризначено на новий період — 2017-2018 рр.», — йдеться в повідомленні Мінсоцполітики.

Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги. Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою у грудні — протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду.

Читайте також: Депутати хочуть додати на субсидії ще 7,6 млрд грн

Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у вересні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у жовтні року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу — пенсії.

Для цього необхідно з декларацією про доходи звернутися в управління соціального захисту населення і допомогу перерахують.

За даними відомства, «зимової субсидії» будуть відображені у платіжці за опалення, яка надійде споживачам у листопаді 2017 року. За жовтень її сума буде незначна з об’єктивних причин – жовтень є неповним опалювальним місяцем. У грудні надійде повідомлення про розмір субсидії на повний місяць.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися