13 листопада 2017, 9:54 Читать на русском

Товари реалізуються на ринку, але в магазині: чи бути єдиному податку першої групи

ФОП — платник єдиного податку першої групи не може здійснювати торгівлю в магазині, незважаючи на те, що такий магазин знаходиться на території ринку. Про це повідомила ГФС.

ФОП — платник єдиного податку першої групи не може здійснювати торгівлю в магазині, незважаючи на те, що такий магазин знаходиться на території ринку.
Фото: sfs.gov.ua

Як мова йде у повідомленні, до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 тис. грн.

Торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо.

До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.

Тобто, підприємець, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися