Правління Національного банку України віднесло Банк Богуслав до категорії неплатоспроможних.
НБУ відніс Банк Богуслав до категорії неплатоспроможних
За результатами діагностичного обстеження було затверджено необхідний обсяг докапіталізації Банку Богуслав.
Банк Богуслав подав до Національного банку план реструктуризації, який передбачав виконання низки заходів з метою докапіталізації банку. Протягом серпня-жовтня 2017 року керівництво та власники істотної участі банку вживали заходів для виконання вимог із докапіталізації, зокрема, шляхом погашення непрацюючих активів, збільшення обсягу забезпечення за кредитами.
«Однак, станом на 1 листопада 2017 року Банк Богуслав не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації в частині збільшення статутного капіталу, унаслідок чого банк не досяг запланованого розміру статутного капіталу та запланованого розміру регулятивного капіталу», — повідомляє НБУ.
Розмір регулятивного капіталу Банку Богуслав на 1 листопада 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня. Таким чином, відповідно до пункту 2 частини першої статті 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність» Нацбанк зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.
За даними ФГВФО, станом на 1 жовтня 2017 року 96% (5,6 тисяч осіб) усіх вкладників Банку Богуслав отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом суму у 200 тис. грн.
Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 178 млн грн.
Станом на 1 листопада 2017 року власники істотної участі у Банку Богуслав – Володимир Романенко та Наталія Вакуленко.
Коментарі - 16
Кто Вам сказал, что резервы не были сформированы?
Почему бумаги висели несколько лет? Это не правда! Если мне память не изменяет — выход в ценные бумаги в 2014 году с последующим обнулением удержал этот банк на рынке. Я тогда постоянно мониторил эту ситуацию. И на то время, как по мне, это было правильное решение.
У каких аудиторов вопросы были если по аудиту бамагу выдали 4+?
Всю эту информацию по банку «Богуслав» вы можете найти в ежегодной финансовой отчетности и примечаниях аудитора к ней.
Но все равно это все политизированное деяние со стороны властей и ни какого другого вывода не рассматривается.
Да, не отрицаю. Признаки о не нормальном состоянии банка за 2017 год были, и не один. Оставшаяся пятизначная цифра — копейки (по сравнению с тем, что могло-бы быть), но все равно очень не приятно. В том числе осознавать свою вину!
Где обязательно искать проблемы попытался подсказать (Примат, кстати, свою отчетность с выводами аудиторов просто не выкладывал и я не его клиент). Правда и аудиторам на 100% доверять нельзя. Дерьмо случается, не корите себя.
Тогда вопрос второй: Кому нужна тогда эта Ассоциация, если светит недоставерные данные и почему руководство «Минфин» дает информацию на своем сайте из недоставерных источников?
Подождем!
Эта тенденция не только на финансовом рынке. Впечатление что страна погружается нет не в хаос, в великую пустоту. Крупная компания 16 лет на рынке, активная клиентская база в 2017 ~40% от домайданного 2014 года. Видимо народ разъезжается, кто может, или перестаёт потреблять.