3 листопада 2017, 11:01 Читать на русском

ДФС поповнила держскарбницю на 128,7 млрд грн більше, ніж у 2016

Держфіскальна служба за 10 місяців поточного року спрямувала до загального фонду держбюджету на 128,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Держфіскальна служба за 10 місяців поточного року спрямувала до загального фонду держбюджету на 128,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період минулого року.
ДФС поповнила держскарбницю на 128,7 млрд грн/Фото: rbc.ua

«У відсотковому співвідношенні зростання складає майже 27%. При тому, що фактично курсова різниця по відношенню до минулого року коливається на рівні 3,9%, ми цю статистику також відслідковуємо, надходження надзвичайно збільшилися в цілому по ДФС», – заявив в.о. голови ДФС Мирослав Продан в ефірі радіо Ера.

За його словами, у митному напрямі за 10 місяців поточного року надходження з митних платежів збільшилися майже на 55 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Незважаючи на те, що обсяг оподатковуваних операцій, а саме це і є базою оподаткування, в Україні щомісячно коливається на рівні 1 трлн 600 млрд грн або 1 трлн 700 млрд грн і він є фактично сталий, в нас суттєво збільшились надходження. Це говорить про те, що ми постійно працюємо над тим, що виводимо з тіні економіку України, фінанси, митні, податкові платежі і системно працюємо над ліквідацією всіх схем мінімізації, так званих „скруток“, – підкреслив очільник ДФС.

Крім того, за результатами звітування з податку на прибуток також є позитивна динаміка.

Так, якщо у І кварталі 2016 року сума задекларованого податку на прибуток складала 13,8 млрд грн, а у ІІ кварталі ­– 13,1 млрд грн, то у 2017 році ці суми збільшилися до 20,2 млрд грн та 17,9 млрд грн відповідно.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися