31 жовтня 2017, 15:14 Читать на русском

FinTech Ukraine 2017: Data-driven платформа для аналізу клієнтських транзакцій

1 листопада в Києві пройде конференція FinTech Ukraine 2017, інформаційним партнером якої виступає найбільший сайт про фінанси і бізнес «Мінфін».

1 листопада в Києві пройде конференція FinTech Ukraine 2017, інформаційним партнером якої виступає найбільший сайт про фінанси і бізнес «Мінфін».

В рамках підготовки до конференції, організатор заходу, компанія BankOnline, за підтримки медіа-партнерів «Мінфін» і «Finance.ua» буде знайомити своїх читачів з новими проектами в області фінансових технологій, які нещодавно заявили про себе і зараз завойовують своє місце на ринку Україна і не тільки.

Хто вони, які рішення пропонують, в чому їх унікальність — про це ми розповімо в нашій рубриці «Учасники стартап-сесії FinTech Ukraine 2017». А познайомитися з ними особисто, дізнатися подробиці і віддати свій голос за найкращий, на вашу думку, проект можна буде 1 листопада на конференції FinTech Ukraine 2017.

OneKarma

Завдання, які вирішує проект:

Чи достатньо банку оцінювати клієнта тільки за залишками на рахунках і анкетними даними? Чи існує різниця у споживанні між чоловіками 30-35 років? І коли ж ви, нарешті, поміняєте телефон? На ці та інші запитання можна відповісти, використовуючи не так вже й багато інформації, а як – про це подбає платформа OneKarma.

Завдання: Як мерчанту дізнатися, що купують і «чим живуть» його клієнти за межами торгової точки? Як банку додатково монетизувати свою клієнтську базу?

Особливість проекту:

Використовуючи виключно транзакційні дані, на основі алгоритмів машинного навчання, OneKarma відтворює персональний профіль клієнта. Особливість платформи в тому, що вона аналізує не інтереси, а реальні покупки. На думку творців проекту, саме реальні покупки більш точно визначають споживчий профіль клієнта.

Кілька слів про проект:

OneKarma – це Data-driven платформа для аналізу клієнтських транзакцій. OneKarma визначає наміри клієнта здійснювати покупки, виходячи з його транзакційної історії та історій схожих клієнтів.

Люди:

Alexey Tsibilyuk (в минулому Голова IT-департаменту USB банку, голова відділу розробки в BitBank, а зараз – СТО у CashUp), Oleg Shram (в минулому розробляв стратегію розвитку для Safe Chats та IPAY, COO BitBank, зараз – CEO CashUp), Дарина Перемот (впроваджує машинне навчання у fintech проектах: OneKarma CashUp).

Web: https://onekarma.com.ua

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися