30 жовтня 2017, 20:22 Читать на русском

FinTech Ukraine 2017:.Розподілена система для колективної роботи над груповими завданнями

1 листопада в Києві пройде конференція FinTech Ukraine 2017, інформаційним партнером якої виступає найбільший сайт про фінанси і бізнес «Мінфін».

1 листопада в Києві пройде конференція FinTech Ukraine 2017, інформаційним партнером якої виступає найбільший сайт про фінанси і бізнес «Мінфін».

В рамках підготовки до конференції, організатор заходу, компанія BankOnline, за підтримки медіа-партнерів «Мінфін» і «Finance.ua» буде знайомити своїх читачів з новими проектами в області фінансових технологій, які нещодавно заявили про себе і зараз завойовують своє місце на ринку Україна і не тільки.

Хто вони, які рішення пропонують, в чому їх унікальність — про це ми розповімо в нашій рубриці «Учасники стартап-сесії FinTech Ukraine 2017». А познайомитися з ними особисто, дізнатися подробиці і віддати свій голос за найкращий, на вашу думку, проект можна буде 1 листопада на конференції FinTech Ukraine 2017.

PANGAEA (Пангея):

Завдання, які вирішує проект:

Багаторічний досвід використання рішень рівня підприємства, що грунтуються на традиційних серверних технологіях, виявив низку істотних недоліків таких систем, а саме:

  1. Непрозорість переданих даних. Можливість злому, викрадення, несанкціонованого доступу до центральних баз даних підприємства, історії повідомлень, номерів кредитних карток тощо.
  2. Потреба у великій кількості обчислювальних ресурсів, що використовуються не завжди оптимально, і їх витратна підтримка.
  3. Уразливість перед атаками хакерів на центральні сервери підприємства (всі залежать від центрального постачальника рішення, що, у разі його недоступності, блокує роботу всієї організації).
  4. Обмежений функціонал рішення без можливості розширення та адаптації під конкретні потреби організації.

Рішення Pangaea дозволяє будувати робочу мережу для будь-якої цільової групи людей і використовувати компоненти цього додатка в групах без будь-яких посередників (серверів тощо).

Тобто комунікації в додатку організовані за принципом «Всі з усіма». При цьому використовуються обчислювальні ресурси учасників системи, починаючи від мобільних телефонів до продуктивних настільних систем.

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО?

Цей додаток може використовувати будь-яка цільова аудиторія груп людей, зайнятих колективною роботою. При цьому будується незалежна обчислювальна мережа на основі сервісів, що надають бізнес-логіку для роботи над конкретним типом завдання. На даний момент як демонстрація представлено два прості модулі – це Messenger (Чат) і Give Me Status (Сервіс обміну статусами).

Pangaea може використовуватися для статистичного аналізу, рекламних акцій, розрахунків тощо, тобто всього, що може об’єднувати різні групи людей за професійними і особистими інтересами.

Крім корпоративного сектору, Pangaea може бути використана приватними особами для захисту та забезпечення безпеки персональних даних і комунікацій.

Особливість проекту:

Перевагою рішення Pangaea є можливість одночасно вирішити наступні завдання:

  • Безпека даних.

Для роботи не використовується серверне ПЗ. Всі дані зберігаються на пристроях користувачів. Забезпечується гнучке управління передачею і зберіганням інформації.

  • Універсальність.

Програма дозволяє гнучко управляти бізнес-логікою в групах, а також додавати і видаляти їх в додатках. Підтримуються більшість ОС сімейства Windows і Apple Mac OS X.

  • Незалежність.

Система функціонує автономно і будується за принципом мінімально необхідного. Вся робота відбувається в середовищі організації з можливістю розширення і масштабування.

  • Розширюваність.

Функціональність системи може розширюватися за рахунок створення нових сервісів відповідно до вимог організації, а також інтегрувати рішення з існуючими системами підприємства або організації.

Кілька слів про проект:

Pangaea – це розподілена система для колективної роботи над груповими завданнями з безпечними прямими комунікаціями, різноманітними компонентами бізнес-логіки і персональної бази

Люди: Founder – Андрій Лавруша

Сайт: https://www.pangaea.com.ua

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися