20 жовтня 2017, 11:34 Читать на русском

Підвищення пенсій не впливає на розмір «зимової» субсидії — Рева

Підвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій.

Підвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій.
Фото: podrobnosti.ua

Про це під час «Години запитань до уряду» у парламенті заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за перший та другий квартали цього року.

«Нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону», — наголосив Міністр.

Крім того, Рева повідомив, що громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу — пенсії.

Читайте також: Житлові субсидії перепризначені для 6,5 млн сімей

«Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію», — зазначив міністр соціальної політики.

Щоб скористатися таким правом, громадянам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення лише з декларацією про доходи, в якій зазначити вид доходу — пенсія, наприклад з 1 червня 2017 року. Тоді з 1 жовтня 2017 року таким українцям не враховуватиметься дохід за I і II квартал 2017 року, а братиметься до уваги лише розмір щомісячної пенсії.

Якщо ж людина стала пенсіонером, скажімо з вересня цього року, вона має змогу у грудні звернутися до управління соцзахисту з декларацією про доходи і субсидію перерахують з урахуванням одного доходу — пенсії.

Коментарі - 2

+
0
09104
09104
20 жовтня 2017, 11:46
#
Но далеко ещё не все пенсионеры получили новую пенсию после перерасчёта. Кому-то дали, а кому-то нет.
+
0
Maleficarum
Maleficarum
20 жовтня 2017, 11:54
#
Ну если насчитали с прибавками- то дадут… А по суммам прибавки- то у всех кому добавили-разные эти суммы… При даже одинаковом стаже- суммы могут отличаться в сотни гривень… Как то так…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися