11 жовтня 2017, 14:00 Читать на русском

Кабмін вирішив, як впроваджувати накопичувальну пенсійну систему

Кабмін затвердив план заходів щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування на 2017-2018 роки.

Кабмін затвердив план заходів щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування на 2017-2018 роки.
Фото: rbc.ua

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, пише «Інтерфакс-Україна».

Згідно з проектом рішення, в I кварталі 2018 року планується розробити і подати законопроект про визначення розмірів страхових внесків та бази нарахування страхового внеску в систему накопичувального пенсійного забезпечення, який повинен визначити правила і загальні вимоги до програм обов'язкового і добровільного участі в накопичувальній пенсійній системі.

До кінця 2017 планується розробити і внести до парламенту законопроекти про критерії відбору недержавних пенсійних фондів, пише агенство.

Як повідомляється, до квітня 2018 року в Верховну раду планується подати законопроекти про гарантування прав учасників накопичувальної пенсійної системи.

Також до 2018 року планується внести в парламент законопроект про перерозподіл повноважень між Нацкомфінпослуг та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку в сфері регулювання діяльності суб'єктів недержавного пенсійного забезпечення, в тому числі з урахуванням необхідності введення нагляду за діяльністю суб'єктів системи накопичувального пенсійного забезпечення на підставі оцінки ризиків.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися