9 жовтня 2017, 20:00 Читать на русском

Головне за понеділок: Нобелівська премія з економіки і прогноз курсу на тиждень

Нобелівську премію присудили за дослідження економічної поведінкиЛауреатом Нобелівської премії з економіки за 2017 рік став американець Річард Талер «за внесок в дослідження економічної поведінки».

Лауреатом Нобелівської премії з економіки за 2017 рік став американець Річард Талер «за внесок в дослідження економічної поведінки». Ім'я лауреата оголосив комітет Шведської Академії 9 жовтня.

Початок жовтня: американські гірки та дії Нацбанку

Весь перший тиждень місяця валютний ринок лихоманило. Долар активно міцнішав. не допомогло навіть те, що Нацбанк з минулого понеділка по четвер продав, за підрахунками «Мінфіну», не менше $95 млн через аукціони і «запити кращого курсу». Тільки 5 жовтня вливання НБУ почали діяти. Валютні котирування почали поступово знижуватися.

Найвигідніші депозити. Лідери змінюються

Банки знову знижують максимальні ставки за депозитними програмами. Раніше відсотки зрізали в основному «міцні середнячки», які й без того пропонували помірну дохідність. Тепер загальну тенденцію підхопили навіть лідери, які довгий час радували клієнтів найвищими ставками на ринку.

Переговори з екс-власниками Привату безрезультатні — НБУ

Переговори консорціуму компаній, очолюваного Rothschild & Co, з колишніми власниками ПриватБанку по реструктуризації кредитів були безрезультатні. Про це розповіла Радіо Вести заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися