9 жовтня 2017, 14:38 Читать на русском

ПІБ збільшив статутний капітал до 51 млрд грн

Промінвестбанк збільшив статутний фонд на 10,3 млрд грн до 50,919 млрд грн.

ПІБ збільшив статутний капітал до 51 млрд грн
Фото: nv.uа

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що 14 липня до НБУ надійшов лист від представників українського бізнесмена, власника і президента компанії DCH Олександра Ярославського, в якому було висловлено намір в майбутньому подати в НБУ пакет документів для погодження набуття істотної частки участі в Промінвестбанку.

Станом на 3 серпня Ярославський не подавав таких документів.

Повідомлялося також, що комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ 28 липня прийняв рішення відмовити в узгодженні придбання істотної участі в Промінвестбанку Максиму Микитасову і Павлу Фуксу.

Нацбанк відзначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

ПІБ заснований в 1992 році. Російський ВЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2017 року банк займав 13-е місце за розміром активів серед 90 банків, що діяли в країні банків.

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
9 жовтня 2017, 20:23
#
Один инвестор проводит due-diligence Проминвестбанка (ПИБ), сообщила замглавы Национального банка Украины Екатерина Рожкова.
«Я знаю, что определенные покупатели проводят due-diligence ПИБа, но официально нам даже намерения пока никто не выражал. Если будут официальные письма в НБУ, мы будем рассматривать», — сказала она журналистам на международной конференции «Защита прав потребителей финуслуг 2017: путь к построению доверия» в Киеве 12.09.2017.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися