28 вересня 2017, 12:05 Читать на русском

Введений новий порядок розрахунку «опалювальної» субсидії

Для розрахунку розміру субсидії на опалювальний період 2017-2018 року враховуватимуться доходи громадян за І і ІІ квартали цього року, а на наступний неопалювальний період — за III і IV квартали 2017 року.

Введений новий порядок розрахунку
Фото: dpchas.com.ua

Про це йдеться на сторінці Урядового порталу у Facebook.

«На новий опалювальний сезон 2017/18 років — з 1 жовтня 2017 року — при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період — з 1 травня 2018 року — за III і IV квартал 2017 року», — йдеться у повідомленні.

В уряді зауважили, що таке рішення було ухвалене у зв’язку з тим, що соціально несправедливо брати до уваги минулорічні доходи громадянина, оскільки той міг весь минулий рік працювати і отримувати високу заробітну плату, а цього року звільнився і потребує допомоги в оплаті комунальних послуг.

Крім того, уряд врахував, що у травні-червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період, бо фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал поточного року. Особливо помітно це було у великих містах.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber

Коментарі - 1

+
+15
Владислав Заруцкий
Владислав Заруцкий
28 вересня 2017, 12:40
#
В любом случае, постепенно будут сокращаться получатели субсидий, это был ловкий ход правительства, в прошлом году они дали субсидии всем, ну или почти всем, и предотвратили тарифный майдан, а теперь будут потихоньку это дело сворачивать, а тарифы, то останутся…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися