26 вересня 2017, 13:27 Читать на русском

Уряд готує програми по залученню інвестицій в держсектор

Уряд України готує ряд програм по залученню інвестицій в сектор державних компаній.

Уряд України готує ряд програм по залученню інвестицій в сектор державних компаній.
Фото: sweatworks.net

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на Інвестиційному форумі в Києві, повідомляє Уніан.

Він зазначив, що уряд прогнозує зростання економіки нашої країни на найближчі три роки.

«І це означає, що сьогодні є середньостроковий горизонт для планування, у тому числі для бізнесу. Єдине, що ми повинні зробити — це швидке зростання. Для цього ми готуємо низку важливих інвестиційних програм, пов'язаних із залученням інвестицій в держсектор, сектор державних компаній, які є великою складовою нашого економічного успіху», — сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр повідомив, що уряд також розробляє програму розвитку агропромислового комплексу, який складає до 18% ВВП України.

«У наступному році буде низка державних програм підтримки фермерства, сільгоспмашинобудування, ми будемо масштабно будувати інфраструктуру, і будемо інвестувати в економічне зростання», — зазначив Гройсман.

Коментарі - 1

+
+15
Maleficarum
Maleficarum
26 вересня 2017, 13:57
#
«И это означает, что сегодня есть среднесрочный горизонт для планирования, в том числе для бизнеса. Единственное, что мы должны сделать — это быстрый рост. Для этого мы готовим ряд важных инвестиционных программ, связанных с привлечением инвестиций в госсектор, сектор государственных компаний, которые являются большой составляющей нашего экономического успеха», — сказал Гройсман." Пилять… Давно так не смеялся… Этот Гройсман ещё похлеще Райкина оказался… МВФ же одной из норм продолжения кредитования ставит норму- приватизации госкомпаний.( Как и отмену моратория на земли с.х). Какие «инвестиции в госсектор »? Или для начала «инвестиции» получить — а затем уже с этими «зашедшими инвестициями» — прихватизировать? Так это называется пан Гройсман не «успех»- а кидок…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися