22 вересня 2017, 13:31 Читать на русском

Податковий борг скоротився на 10 млрд грн з початку року — ДФС

Протягом січня-серпня поточного року за результатами вжитих заходів ДФС забезпечено 10 млрд грн надходжень до зведеного бюджету за рахунок погашення податкового боргу. Із зазначеної суми 7,7 млрд. грн. спрямовано до державного бюджету.

Протягом січня-серпня поточного року за результатами вжитих заходів ДФС забезпечено 10 млрд грн надходжень до зведеного бюджету за рахунок погашення податкового боргу.
Фото: uainside.info

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Сума податкового боргу зведеного бюджету, без урахування новоствореного, скорочена до рівня 59,1 млрд грн, державного бюджету – до 51 млрд. грн.

По даним ДФС, загалом загальна сума податкового боргу зведеного бюджету станом на 1 вересня 2017 року складала 81,6 млрд грн. З них 12,5 млрд грн – це борг підприємств, який сформувався протягом 8 місяців 2017 року. Тобто порівняно з 1 січнем 2017 року заборгованість підприємств перед бюджетом зросла на 18,1%.

Загальна сума податкового боргу державного бюджету станом на 1 вересня 2017 року складала 69,3 млрд грн., з яких 10,6 млрд грн сформовано у поточному році.

Читайте також: ДФС запровадила новий сервіс для платників ПДВ

Найбільша сума податкового боргу – це борг підприємств, не забезпечений активами для погашення. Такі підприємства заборгували 25,6 млрд грн, або 31,45% від загальної суми боргу.

Також 15,7 млрд грн боргу мають підприємства системи ПАТ «Укрнафта», податковий борг підприємств, які перебувають у процедурах банкрутства або щодо яких прийнято рішення суду про призупинення стягнення, – 10,3 млрд грн. Таку ж суму – 10,3 млрд грн – заборгували підприємства АР Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

Банківські установи, які перебувають у процедурі ліквідації мають заборгованість 7,5 млрд грн.

Найменші суми боргу у підприємств реального сектору економіки – 6,9 млрд грн та фізичних осіб, стягнення заборгованості з яких здійснюється виключно органами ДВС, — 5,1 млрд грн.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися