22 вересня 2017, 8:46 Читать на русском

Податкові надходження від великого бізнесу перевищили 176 млрд грн

З початку року великий бізнес сплатив понад 176 млрд грн, що на 21% перевищує рівень відповідного періоду минулого року.

Податкові надходження від великого бізнесу перевищили 176 млрд грн
Фото: zib.com.ua

Про це йдеться у повідомленні ДФС.

Як зазначається, частка податкових платежів великих платників, що обслуговуються Офісом великих платників податків ДФС, становила 58,3% від загального збору державного бюджету податкових платежів по Україні.

«У розрізі основних податків державна скарбниця за 8 місяців отримала: податку на додану вартість – 76 млрд грн, акцизного податку – 41 млрд грн, податку на прибуток – 36,3 млрд грн та частину чистого прибутку – 6,6 млрд грн», — йдеться у повідомленні.

За результатами проведеного аналізу спостерігається значний ріст податку на додану вартість в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 13,4 млрд грн, або на 21%, податку на прибуток на 9,3 млрд грн, або на 34% та акцизного податку на 6,9 млрд грн, або на 20%.

Позитивна динаміка зростання надходжень протягом останніх місяців пов’язана насамперед із зростанням відрахувань підприємств добувної промисловості, переробної промисловості, постачальниками електроенергії і газу, торгівлі.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися