21 вересня 2017, 8:20 Читать на русском

Податкові надходження від великого бізнесу перевищили 176 млрд грн

З початку поточного року великий бізнес заплатив понад 176 млрд гривень платежів, що на 21% перевищує рівень відповідного періоду минулого року.

Податкові надходження від великого бізнесу перевищили 176 млрд грн
Фото: kharkiv.ua

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Згідно з даними, частка податкових платежів великих платників становила 58,3% від загального збору державного бюджету податкових платежів по Україні.

У розрізі основних податків державна скарбниця за 8 місяців отримала: податку на додану вартість — 76 млрд гривень, акцизного податку — 41 млрд гривень, податку на прибуток – 36,3 млрд гривень і частина чистого прибутку — 6,6 млрд гривень.

За результатами проведеного аналізу спостерігається значне зростання податку на додану вартість у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 13,4 млрд гривень, або на 21%, податку на прибуток на 9,3 млрд гривень, або на 34% та акцизного податку на 6,9 млрд гривень, або на 20%.

Позитивна динаміка зростання надходжень протягом останніх місяців пов'язана, насамперед, зі зростанням відрахувань підприємств добувної промисловості, переробної промисловості, постачальниками електроенергії і газу, торгівлі.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися