20 вересня 2017, 16:41 Читать на русском

В ДФС порахували порушників на «евробляхах»

Загалом в Україні з порушенням митного законодавства знаходиться майже 64 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією.

В ДФС порахували порушників на
Фото: capital.ua

Про це заявив в.о. голови ДФС України Мирослав Продан під час зустрічі з генеральним директором Митного департаменту при Мінфіні Литовської Республіки Арунасом Адоменасом.

За словами Продана, тільки за 7 місяців поточного року митницями ДФС було виявлено майже 15,5 тис. порушень митних правил на суму 1 млрд грн. Це становить 70% від загальної кількості протоколів, складених відносно громадян у 2017 році.

Читайте також: Чого хочуть люди на єврономерах

Продан підкреслив, що саме законопроекти про Уповноваженого економічного оператора та приєднання України до міжнародної транзитної системи NCTS, які наразі знаходяться на розгляді у Верховній Раді України, були спільно напрацьовані ДФС з колегами з інших країн у рамках проекту Twinning.

Читайте також: Компроміс з євробляхерами. Чим все закінчиться

Сторони також обговорили ситуацію, яка склалася в Україні у зв’язку з перебуванням на її території значної кількості транспортних засобів, які були ввезені у режимах «тимчасового ввезення» та «транзиту», у тому числі і з литовською реєстрацією.

Коментарі - 1

+
0
Apollo17
Apollo17
20 вересня 2017, 18:26
#
Я вот не понимаю — это люди с другой планеты, или с диппаспортами или они мир спасли и президент разрешил им не платить налоги.
Почему я их содержу…
Государство ты где???
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися