19 вересня 2017, 16:23 Читать на русском

Україна оштрафувала авіакомпанії РФ на 2,7 млрд грн

Державіаслужба України за період введення санкцій проти авіакомпаній, які порушили повітряний простір України, застосувала до них більше 20 тис. Штрафів на загальну суму 2,72 млрд грн.

Україна оштрафувала авіакомпанії РФ на 2,7 млрд грн
Фото: censor.net.ua

Таку інформацію надали в Державіаслужбі у відповідь на запит агентства «Інтерфакс-Україна».

У відомстві нагадали, що указом президента України від 16 вересня 2015 року введено в дію рішення РНБО про застосування персональних санкцій до юридичних осіб, зокрема, до авіакомпаній Російської Федерації.

За даними Державіаслужби таких порушників-авіакомпаній РФ налічується більше 40, серед них, зокрема, «Аерофлот», «Вім авіа», «Газпром авіа», «Ред Вінгс», «Росія», «Алроса», «Уральські авіалінії», «Ямал», «Ютейр», «Трансаеро», «224 авіазагін», «Когалимавіа» «Сокіл», «Барс Аеро» та ін.

Санкції до порушників застосовані у вигляді штрафу за кожне порушення в розмірі 8 тис. неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (136 тис.грн).

Факти правопорушень фіксуються на підставі даних автоматизованої системи управління повітряним рухом Aircon 2100.

«У той же час щодо кількості порушень в розрізі авіакомпаній, зведений облік Державіаслужбою не ведеться, тому надати зазначену інформацію не можливо», — уточнили в відомстві.

Відносно механізму стягнення Державіаслужба зазначає, що, згідно з Повітряним Кодексом  України, якщо штраф не сплачено у 15-денний термін з моменту отримання постанови про його накладення, примусове стягнення здійснює Державна виконавча служба.

Станом на 15 вересня 2017 року жодна штрафна санкція була оплачена.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber

Коментарі - 1

+
0
shket
shket
19 вересня 2017, 22:14
#
И никогда не будет оплачена…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися