Читать на русском

Гройсман сказав, куди піде валюта від розміщення євробондів

Випуск Україною євробондів на 3 млрд доларів є свідченням повернення довіри інвесторів до нашої держави.

Гройсман сказав, куди піде валюта від розміщення євробондів
Фото: lb.ua

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Україна вперше за три роки самостійно вийшла на ринок зовнішніх позик і змогла розмістити облігації на $3 млрд на 15 років під 7,375% річних. В дійсності, це ознака того, що інвестори знову починають вірити в Україну, вірити в те, що ми рухаємося в правильному напрямку», - зазначив Гройсман.

За його словами, частина залучених коштів піде на викуп випущених в попередні роки облігацій з терміном погашення в 2019-2020 роках, що в свою чергу, зменшить навантаження на бюджет в період, на який припадає пік виплат за зовнішніми боргами.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що Україна розмістила єврооблігації на $ 3 мільярди під 7,375% річних з 15-річним терміном погашення.

Читайте також: Україна повертається на ринок єврооблігацій

Нагадаємо, Кабінет міністрів України в 2018 році планує державні запозичення в рамках фінансування загального фонду державного бюджету в обсязі 214,961 млрд грн, у тому числі зовнішні — 91,2 млрд грн.

Як повідомляв раніше «Мінфін», Україна отримала згоду від власників єврооблігацій з погашенням в 2019 і 2020 роках на достроковий викуп цінних паперів на суму 1,576 млрд доларів.
Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber
18 грудня «Мінфін» тимчасово закрив коментарі до статей і новин через небувале навантаження на сайт.