Читать на русском

Українці стали заможнішими після збільшення мінімальної зарплати — Розенко

Збільшення мінімальної заробітної плати дало поштовх до економічного розвитку і реального підвищення доходів громадян. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в коментарі телеканалу «Прямий».

Збільшення мінімальної заробітної плати дало поштовх до економічного розвитку і реального підвищення доходів громадян.
Фото: daily.rbc.ua

«Нас багато критикували за те, що ми призначаємо субсидії замість гідних заробітнім плат і пенсій, щоб люди самі могли сплачувати житлово-комунальні послуги. Зараз ми почали збільшувати зарплати і пенсії — нас починають критикувати за те, що зарплати збільшуються, а людям зменшуються субсидії. І так погано, і так погано», – заявив Розенко.

Він також зазначив, що опозиція завжди буде критикувати роботу влади.

«Пам’ятаю ту жахливу критику, яка була після рішення уряду разом із президентом збільшити мінімальну зарплату вдвічі. Тоді говорили, що буде і безробіття, і що всі підприємства в Україні закриються, і взагалі буде колапс української економіки. Пройшло вже 8 місяців — жоден негативний прогноз не справдився. Навпаки: збільшення мінімальної заробітної плати дало поштовх до економічного розвитку», – сказав міністр.

Отримання Пенсійним фондом України на 12 млрд грн більше, ніж було заплановано, свідчить про те, що відбулося реальне підвищення доходів громадян, упевнений Розенко.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», згідно з яким мінімальна заробітна плата підвищилася до 3 200 грн.

18 грудня «Мінфін» тимчасово закрив коментарі до статей і новин через небувале навантаження на сайт.