Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 24.06.2024, 13:00

Trust Wallet

twt
Вартість
$0.974646
-0,31 %
Рейтинг
#156
Капіталізація
$404,452,148.00
Обсяг продажів за 24 години
$15,253,100.00
Обсяг в обігу
416 650 000

Конвертер валют TWT/USD

Що таке Trust Wallet? (TWT)

Trust Wallet – це гаманець iOS (з відкритим вихідним кодом) та Android (з закритим вихідним кодом) для Ethereum та інших токенів на основі Ethereum. Trust Wallet зберігає ваші особисті ключі локально та містить перевірений код із відкритим вихідним кодом. Гаманець працює на блокчейн-основі та підключається до ланцюжків блоків через вузли. На публічних адресах шифруються та зберігаються криптовалюти – все досить просто.

Trust Wallet було придбано Binance у липні 2018 року. Trust Wallet Token (TWT) – це власний токен Trust Wallet. 

Коротка історія створення проекту Trust Wallet

У 2017 році Віктор Радченко започаткував проект Trust Wallet, а у 2018 році Binance придбала платформу за суму, яка не була розкрита досі. 

Віктор раніше займався інженерною розробкою у технологічних компаніях, а також був співзасновником Trucker Path. Фірма розробила один із найпопулярніших проектів — додаток для далекобійників та логістичних фірм.

Які можливості пропонує Trust Wallet

У користувачів мобільного додатка Trust Wallet є можливість оплачувати криптовалюту за допомогою кредитної картки за рахунок вбудованої фіатної валюти. 

Гаманець Trust набагато краще з точки зору безпеки, ніж типові гаманці, оскільки тут є закриті ключі до активів, які зберігаються тільки у користувача. Крім того, гаманець має вбудовану децентралізовану біржу на платформі. Це підвищує надійність усієї екосистеми гаманця.

Trust Wallet — це ціла криптоекосистема сама по собі. Він підтримує близько 40 блокчейнів та понад 160 000 різних активів. Нижче перераховані основні блокчейни, що підтримуються:

Токен Trust Wallet Token (TWT) можна використовувати для внутрішнього управління екосистемою гаманця та надання різних знижок на послуги гаманця. Крім того, можна робити ставки, щоб отримувати пасивний прибуток від інвестицій.

Переваги гаманця Trust 

Все, що вам потрібно зробити для початку - це завантажити мобільний додаток з відповідного магазину програм і створити новий гаманець. Trust Wallet відрізняється низкою переваг, на відміну від багатьох гаманців у мережі:

  1. Простий процес реєстрації, який можна виконати всього за три кроки.
  2. Зручна для мобільних пристроїв платформа, що дозволяє користувачам легко проводити будь-які транзакції через свої смартфони.
  3. Підтримує зберігання стейблкоінов.
  4. Користувачі можуть отримувати відсотки криптовалюти, яку вони тримають у своєму гаманці.

Зважаючи на все вищевикладене, здається, що TWT є дуже перспективною інвестицією. Цінові прогнози для TWT виключно позитивні, і токен дійсно має великий потенціал.

ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰