Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 22.06.2024, 13:55

Tether

usdt
Вартість
$0.999389
-0,02 %
Рейтинг
#3
Капіталізація
$112,877,510,256.00
Обсяг продажів за 24 години
$35,961,700,000.00
Обсяг в обігу
112 942 000 000
Купити

Конвертер валют USDT/USD

Що таке Tether? (USDT)

Tether (USDT) — це криптовалюта, що відноситься до так званих “стейбл коінів”, токенів вартість яких прив’язана до фіатної валюти, що забезпечує стабільний курс монети відносно інших.

Tether забезпечений активами у доларах США, його курс коливається у дуже невеликих межах (долі відсотків), але зазвичай один USDT коштує один долар.

Що таке Tether простими словами

Tether — це найпопулярніший та найбільший за капіталізацією стейбл коїн. Його вартість забезпечена активами у доларах США. До активів належать не тільки готівкові долари на банківських рахунках, а й цінні папери, та забезпечені кредити.

Якщо говорити простими словами, то Tether (USDT) — це крипто доллар. Його курс майже завжди стабільний по відношенню до долара США, а якщо й коливається, то у долях відсотків.

Зазвичай при згадуванні Tether мова йде про токен забезпечений доларами (USD). Але існують і інші монети прив’язані до евро (EURT), японської єни (JPYT), або золота (XAUT).

Tether не має власного блокчейну, він працює з блокчейном біткоіна (та деяких інших блокчейн систем) за допомогою протоколу Omni Layer.

Максимальна емісія та безпека

На відміну від біткоїна, Tether не майниться. Його емісія залежить від того, скільки “реальних доларів” залучить компанія Tether Limited.

Як створюється Tether? Коли клієнт купує USDT, він отримує криптовалюту еквівалентну тій сумі в доларах яку він перевів на рахунок компанії Tether Limited. Тобто по курсу 1:1. Власник “крипто доллара” може повернути токени, отримавши долари.

У такому разі токени USDT знищуються, а на рахунок клієнта переводяться USD.

Компанія наголошує на своїй відкритості та прозорості всіх операцій. Актуальне забезпечення можна подивитися на офіційному сайті. Або переглянути звіт регулярний аудиторської компанії. Звіт MHA Cayman за 2022 рік.

Команда проєкту

Фаундери:

  • Брук Пірс (Brock Pierce)
  • Крейг Селларз (Craig Sellars)
  • Рів Коллінз (Reeve Collins)
  • Стенлі Хейнсворт (Stanley Hainsworth)

Менеджмент:

  • Жан-Луї ван дер Вельде (Jean-Louis van der Velde) — CEO
  • Джанкарло Девасіні (Giancarlo Devasini) — CFO

Tether – популярна криптовалюта. Вона буде цікава тим, хто не прагне заробити на різких стрибках курсу, а хоче зберегти свої гроші або отримати зручний інструмент платежів.

ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰