Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 28.11.2023, 14:00

Ethereum Classic

etc
Вартість
$18.59
+0,55 %
Рейтинг
#29
Капіталізація
$2,659,132,647.00
Обсяг продажів за 24 години
$132,419,000.00
Обсяг в обігу
143 202 000

Конвертер валют ETC/USD

Що таке Ethereum Classic? (ETC)

Ethereum — це друга за популярністю валюта після Bitcoin. Нижче ми розкажемо про її особливості та можливості для інвестування. 

Історія створення Ethereum Classic

На відміну від біткоїна, ефіріум не приховує ім’я свого творця - це Віталік Бутерін, який написав вайтпейпер про Ефіріум ще у 19 років, під час навчання в університеті.

Ethereum Classic — це децентралізована розподілена криптовалюта з відкритим вихідним кодом на основі блокчейну, яка використовує розумні контракти. Ethereum Classic було створено після хардфорку (розподіленню валюти) в 2016 році, коли спільнота Ethereum не дійшла згоди щодо компенсації постраждалим користувачам мережі. 

Оригінальний блокчейн був розділений на дві частини, причому Ethereum Classic залишився як “незмінний” оригінальний ланцюг, а Ethereum продовжував працювати як хардфорк під керівництвом Віталіка Бутеріна.

Ethereum Classic дуже схожий на Ethereum. Він спирається на блокчейн, який призначений створює розумні контракти та додатки, якими користувачі можуть володіти, передавати право власності та взаємодіяти з ним. 

Ринок Ethereum Classic

Ethereum Classic — друга за обсягом ринкової капіталізації криптовалюта у світі, яка вже багато років є головним конкурентом біткоїна.

Обсяг торгів криптовалюти становить в середньому $675,1 млн за 24 години. У обігу зараз перебуває 136,61 мільйонів ETC монет за максимальної пропозиції 210,7 мільйонів. Найактивніша біржа, на якій відбувається обмін Ефіріум Класік, – Binance.

Попередження: перед інвестуванням в криптовалюти зважте всі ризики. Ethereum Classic, як і інші криптовалюти, дуже волатильний відносно класичних активів. Зауважте, що інвестиції в криптовалюти можуть принести як прибуток, так і його втрату.