Відгуки про компанію — 399

4/5
Tkt14092024-04-23 12:24:20
Дзвонили сьогодні на рахунок заборгованості, спілкувались зі мною як з якимось бидлом, таким хамським голосом зі мною спілкувалася що я аж охринів і змушений був сам перейти на підвищений тон спілкування, я знаю що кредит треба повертати, можна хотя причину вислухати чому не можу вчасно повернути, мав в іншій мфо просрочку так після ввічливої розмови зі мною я знайшов кошти і віддав борг бо вислухали, розмовляли зі мною як з людиною а не як з бидлом, ввійшли в моє положення, а про кредиткаса я колись був зовсім інакшої думки, навіть рекомендував вас своїм близьким друзям, вчіть співробітників етики.
Plankapkan77792024-04-21 09:26:21
Та сама фігня що єгроші, топ1. Кредит дають без проблем, а відсотки луплять непогано. За місяць 2х тіла як льоду будеш винний
22 апреля 2024, 7:57
Доброго дня. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик.
Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.
Якщо у Вас залишились невирішені питання, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
Volodymyr2024-04-15 16:07:55
Не надходить смс для входу в особистий кабінет. ОПЕРАТОРИ ігнорують безліч зверень. Дзвонив в підтримку, примітивна оператор Аліна не допомогла, а ще й зверхньо і хамовито спілкувалась.
Збергіають особисті данні невідомо для яких цілей, без можливості видалення данних. ГАНЬБА що такі шахрайські організації досі працюють в Україні.
ДНО! Звертаємось в кіберполіцію.
15 апреля 2024, 19:30
Доброго дня. Шкода, що у Вас виникла прикра ситуація. Зазначимо, що наші оператори працюють в правовому полі згідно з законами України та завжди ввічливі. Будь ласка, напишіть Ваші контактні дані в приватні повідомлення для більш детальної перевірки
Artempov2024-04-11 02:51:29
На сайті вказано що вони працюють 27/4. Подзвонив ввечері для погашення займу по пільговому тарифу (0.025% в день ). Операторка умисно затримувала час для ідентифікації, щоб я нібито «не встиг» погасити займ вчасно. Після ідентифікації і моменту коли оператор мав скинути посилання для оплати, оператор неначе «завмер», до моменту коли на годинах 00:00, оператор каже що я вже боржник і вона не займється погашенням заборгованості, і просить щоб я виплатив 11400 ( замість 7 тисяч). Не хотілось би судитися з ними, але здається доведеться, я міг би сплатити те що прописано в договорі, але те що вони хочуть — це вже якийсь жарт. Не рекомендую дане мфо. Оновлю відгук після того як ситуація вирішиться
11 апреля 2024, 8:44
Доброго дня. Надішліть, будь ласка, номер договору або ж номер мобільного для подальшої перевірки Службою якості
01021979yar2024-04-10 10:22:24
Обіцяли промокод не дали. Оператори не адекватні не вислуховують не дають сказати, хомлять НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕ ШАХРАЇ
10 апреля 2024, 12:13
Шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашої компанії. Наголошуємо, що наша компанії працює в правовому полі. Так само як і опреатори — вони завжди ввічливі та дотримуються високих стандартів роботи. Будь ласка, напишіть контактрий номер телефону чи номер договору, ми проведемо додаткову перевірку
Dmytro1002024-04-08 16:23:58
Неодноразово сам звертався в компанію з проханням домовитись відносно списання відсотків, або оплати частинами, компанія на зустріч не йде, працівники хамлять, хоча вже мав з ними справу раніше, мав закриті позики, як так можна відноситись до власних клієнтів?
9 апреля 2024, 8:53
Доброго дня. Нам дуже шкода щодо негативного досвіду співпраці з нашою компанією. Наша компанія працює в рамках діючого законодавства України, так само як і наші оператори — вони завжди ввічливі та чемні. Напишіть, будь ласка, Ваші контактні дані або номер договору в приватні повідомлення, ми проведемо додаткову перевірку.
Тимофей2024-04-02 15:04:46
Оформил тут свой первый займ. Дали без проблем. Вернул и спустя месяца взял еще один. Никаких вопросов не возникло. Проценты здесь вполне адекватные в отличии от других компаний.
3 апреля 2024, 8:54
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашої компанії
Ra2024-03-27 03:51:28
На сайті було вказано що перший кредит без відсотків а по втогу відсотки були нараховані…
27 марта 2024, 9:10
Будь ласка, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
PoliaF52024-03-20 11:32:26
Це був для мене останній і найнебажаніший варіант, тому максимально все прорахувала наперед, і сплатила у короткий строк по найкращим умовам. Все одно нервувалась що виявиться якась неочикувана комісія, тощо. Але все було як і вказано, тому я приємно здивована.
20 марта 2024, 14:35
Доброго дня. Дякуємо за такий гарний відгук про роботу нашої компанії
Максим2024-03-11 11:27:50
Обыкновенная компания по выдаче кредитов. Сделали скидку как постоянному клиенту. В этом году активно пользуюсь кредитами. На 3-й раз давали кредит в 15 тысяч, хотя мне надо было всего лишь 5, но все же приятно.
11 марта 2024, 12:37
Дякуємо за гарний відгук про роботу нашої компанії