Semen78 22 серпня 2022, 18:12
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 20
знімав кошти з картки за кордоном. Все було наче норм. Наступної доби я переслав залишок коштів з картки цього банка на іншу картку. А от вже наступного дня (коли у мене на рахунку було 0 грн.), банк чомусь списує з мене комісію (приблизно на 80 грн.), при цьому в додатку втавляє це списання заднім числом (тобто у день коли я знімав гроші з банкомату з картки), і не зрозуміло чому на рахунку в мене вже навіть не -80 грн., а -650 грн. Тобто просто так взяли і навісили мені кредит по картці, по якій я НЕ МАВ МОЖЛИВОСТІ отримати кредит, оскільки при відкритті картки це було моєю умовою (мене запевнили в цьому співробітники банку). На запитання про то звідки взявся цей кредит — вони кажуть що нібита я сам взяв кредит, і наполягають щоб я його повернув. … Щодо комісії (яку вони зняли через 2 доби і записали заднім числом) я ще міг би погодитися, але ЗВІДКИ у мене ще додаткові 500 з лишнім гривень боргу взялося ??? І на якій підставі, ви мене втягуєте в кредит, якого я не погоджувався брати ???
Аферисти! Нікому не раджу цей банк. Нічого не можливо нормально в них дізнатися. Тим паче це проросійський терористичний банк в Україні!!!
22 серпня 2022, 20:57
Дуже шкода, що ви опинились у такій ситуації(( Для уточнення деталей, та щоб допомогти — вже пишемо вам у особисті повідомлення♥
afendimihail 22 серпня 2022, 0:23
Усі знаємо що банк має східні інвестиції, проте будучи клієнтом на зарплатному проекті був задоволений сервісом.
Будемо відверті, державні банки це великі машини у яких сервіс страждає, тому що і дотації на них теж йдуть з бюджету. В держ. банках зарплата прийшла і вже добре, чат спеціалістів дуже часто не доступний, це про Приват. Рідний пішов у відділення Ощадбанку щоб закрити карту так відмовилися, прийшов за консультацією — врешті сказали усно інформацію яку не запам’яталася довелося особисто допомогати і це тільки крихти у сервісі.
Дуже багато клієнті скаржаться про безпеку ПриватБанку, я працював у фін компанії де з відгуків клієнтів, або співробітники мали доступ та користувалися данними клієнтів, абож безпека банку на ізі рівні. Так, вони пропонують додаткові послуги з безпеки, але платні. При тому що маючи дані особисті клієнта вже зобов’язані зберігати та не розповсюджувати їх. В Альфа було усе спокійно, проте прогнозую що якщоб керівництво країни було принципове та більш вперте аніж я, то всі російські проекти та компанії обклали санкціями та заборонили роботу, але і Альфа щось таки насипала (трохи) і ніби домовилися.
22 серпня 2022, 8:54
Не секрет, що на деяких наших акціонерів було накладено міжнародні санкції, одразу після цього вони були позбавлені права голосу в раді акціонерів нашого банку та замінені на особу, яка виконує їх обов'язки. Особа з бездоганною репутацією, яку узгодили з НБУ.

Також з 2014р. ми не виплачуємо акціонерам дивіденди, весь прибуток використовується для розвитку банку та допомоги Україні. Велика кількість джерел надають інформацію, на жаль, в т.ч. і фейкову :( Тому просимо довіряли лише офіційним, наприклад сайт НБУ, де було зазначено, що санкції США та Великобританії (як і всі інші) накладені на Альфа-Банк росія, не впливають на нашу роботу, оскільки ми український банк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
23 серпня 2022, 14:46
Відгук не зарахований (на 23.08.2022).
Andr2022 21 серпня 2022, 11:29
В квітні місяці скористався акцією — вніс необхідну сумму в розмірі 80%. Оператор банку сказав, що все добре — очікуйте листа про закриття боргу. В кінці липня (через 2 місяці, як я вніс гроші) довідка про закриття так і не прийшла, а в додатку появилась сумма, яку необхідно внести для щомісячного погашення кредиту. Оператор банку сказав на це реагувати і що в мене виконані умови акції, ще треба трішки почекати на довідку. Через місяць, 20 серпня, УБКІ присилає мені звіт, в який альфа-банк подав, що в мене прострочений кредит більше 30 днів і понизили мій кредитний рейтинг з 421 до 326 (до низького). Оператор на моє звернення сказав, що довідки ще немає (пройшло 4 місяці після внесення коштів) і банк «буде розбиратися».
Не попадайтеся на ці шахрайські дії банку, вам не тільки не закриють кредит, зроблять просрочку, але і знищать кредитну історію і ви більше не будете мати доступа до кредитування в інших банках.
Не розумію, це політика банку до всіх громадян, чи тільки до військових?
Sense Bank 26 жовтня 2022, 12:36
Ми щиро вибачаємося, що виникла така ситуація, вирішення котрої затягнулося на декілька місяців. Ми завжди намагаємося вирішувати подібні питання швидко та вчасно, але не все завжди виходить так, як плануємо. Але ми дуже раді за те, що нам вдалося допомогти вирішити ваше питання та змінити вашу кредитну історію, звернувшись до УБКІ. І що саме важливе для нас, це те, що у вас відтепер гарна кредитна історія та ви скористалися акцією 80/20.

Також, не забудьте, що частина заборгованості, яку списує банк, підлягає декларуванню в податковій та необхідно сплатити 18% податку на прибуток та 1,5% військового збору від цієї суми протягом 1-го року. Надання декларації про доходи буде відбуватися до 1.05.2023 року, сплатити податки потрібно до 1.08.2023 року.

Сподіваємося, що таких ситуацій взагалі не буде, й ми продовжимо з вами нашу співпрацю.
11A11artur 19 серпня 2022, 13:59
з початку війни відмовился від послуг цього рашистського банку.Для закритя рахунку і припинення еквайрінгу звернулся на гарячу лінію. Там мені відповіли що для припинення договорів мені треба особисто з, явитись у відділення для підпису, банк у місті Слов’янськ у березні не працював,1.03.2022 є моє звернення о закритті!
у нашому місті ведуться бойові дії і щодня прилітають снаряди, проводится евакуація, бізнес весь закритий з 24.02.2022 і по еквайрингу не проводяться жодні операції!
а вони зараз кажуть, що у нас заборгованість за еквайринг!
Наталія Гуцалова 18 серпня 2022, 11:57
з початку війни відмовилась від послуг цього рашистського банку.Для закритя рахунку і припинення еквайрінгу звернулась на гарячу лінію. Там мені відповіли що для припинення договорів мені треба особисто з, явитись у відділення для підпису.Так як на той момент у мене небуло такої можливості бо відділення в іншому місті, Я запитала чи буде стягуватись комісія по обслуовуванню за еквайрінг в разі його невикористання. мене запевнили що комісія нараховуватись не буде. але вона нараховувалась.коли мені вдалось нарешті після кількасот спроб додзвонитись на гарячу лінію, мене знов запевнили що все ок і коміссію буде списано як таку що помилково нарахована .Ія можу з, явитись у відділення банку і закрити рахунок не сплачуючи жодної комісії при умові, якщо термінал не буде використовуватись. Коли я з, явилась увідділення мені відмовили у закриті рахунка через борг по комісії 1500гр яка мала не нараховуватись…говорили зі мною не в кращому тоні і навіть не намагались вибачатись.відмовляли мене писати заяву на скасування комісії.Пані менеджер сказала що багато таких заяв вже написано і жодна з них не була ухвалена.А пан керуючий сказа що жодної такої заяви ніхто не писав, всі мовчки платили.Хто з них бреше? рашистський банк…і відношення до клієнтів і все інше мене обурило.
23 серпня 2022, 12:20
Сподіваємось, що все таки змогли виправити ситуацію поверненням комісій, які обіцяли не списувати 😊 Дуже шкода, що сталася така помилка. Вибачте, будь ласка, за незручності
Elena2304 16 серпня 2022, 14:38
Відділення за адресою: Харків, вул. Героїв Праці, 24-А
16.08.22 мне позвонил оператор и стал ТРЕБОВАТЬ в наглом порядке возврат долга. Я про него помню Не отказываюсь. Сказала, что погашу до конца августа, а не в течение 5 дней как ему хочется!!! В моем городе ВОЙНА!!! Харьков каждый день под жестким обстрелом!!! Банк нарушает права мои начисляя % во время войны. Я бежала из-под бомбежек и обстрелов.но это поймет тот, кто пережил! А ОН (оператор) через это не проходил! Никто не имеет права требовать у человека, который бежал от войны в чем был!!! И разговарить приказным, наглым тоном!!!
16 серпня 2022, 15:21
Приносимо щирі вибачення, якщо наш оператор поводив себе некоректно із вами, і також ми напишемо вам у особисті повідомлення, щоб уточнити деталі по цій ситуації♥ З приводу нарахування відсотків — на жаль, але це є правомірним для банку, хоча ми і розуміємо, що іноді складно для клієнтів(( Це потрібне для того, щоб банк не втрачав свою стабільність, і продовжував виконувати свої обов'язки перед клієнтами♥
Мінфін
Відповідь адміністратора
19 серпня 2022, 11:00
Отзыв не засчитан (на 19.08.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
AndriyB 14 серпня 2022, 22:11
Третього серпня мені зателефонували з філії банку та попередили, що мені надійшов SWIFT переказ з США (грант з університету, що я очікував), але я не зможу його отримати так як не маю валютного карткового рахунку. При зверненні на гарячу лінію банку отримав підтвердження що гроші надійшли та при наявному в мене поточному валютному рахунку не треба відкривати валютну картку, але я маю надати документи, що вказують на джерело звідки надійшли гроші. Дев’ятого серпня безпосередньо в філії банку знов отримав підтвердження, що мені надійшов SWIFT переказ та надав пакет документів. В кооперації менеджера філії банку й менеджера гарячої лінії був зроблений запит на зарахування грошей на поточний валютний рахунок. Мені надали інформацію, що протягом трьох діб гроші будуть зараховані. Дванадцятого серпня звернувся з проблемою в чат-боті банку в зв’язку з відсутністю зарахування грошей. Через 24 години отримав відповідь: «… за вашими даними не знаходжу переказ, ні за вашим прізвищем, ні за номером поточного рахунку, також документи, які ви надалі у відділенні на жаль у нас не відображаються…». При зверненні на гарячу лінію банку менеджер відповів мені, що грошей теж не бачить. То що було вже не має!
KotletaDollarov 13 серпня 2022, 15:03
Зашел на страницу главного сайта, меня чуть не вывернуло от этой виртуальной лаборатории с плитками. Вы что-то слышали про слабовидящих людей и с малопроизводительными компьютерами? Ума же хватило у кого-то отдать денег на распил для создания этого вырвиглазного Г… Уже с первой страницы вызывает раздражение и омерзение что-то дальше читать
Sense Bank 13 серпня 2022, 15:30
Прикро, що вам не сподобався дизайн нашого сайту. Але у кожного свій смак та розуміння щодо дизайну. Сайт не навантажує сильно систему як на слабких комп'ютерах, так і на смартфонах.
На сайті є можливість увімкнути стару версію сайта та спокійно нею користуватися.
Nik1979 13 серпня 2022, 13:03
Увага!!! Терміново необхідно убрати Цей Жахливий проросійський терористичний банк в Україні. Чого досі цього не зроблено! Це що за такий бред! Коли люди гинуть! Воюють! Альфа в цей час турбують усіх щоб сплачували кредити. Тай ще під час військового стану підвищили нереально відсотки громадянам України, щоб люди віддавали останнє! Де які люди скільки можуть сплачують, але це їх не влаштовує! Починають не зрозуміло як та хто зливає їм інфо, якісь зрадники знаходять контакти всіх родичів клієнтів і дзвонять та безпардонно турбують, щоб все до останнього сплачували! Лунають заяви, що змінюють назву на Сенс, але це брудна та кровава маска! Всерівно заробляють на крові та болі громадян України! Тому виходить, що цей банк теж знищує громадян України! Так виходить, що вони на стороні країни терориста. Терміново розібратися та ліквідувати повністю цей банк під нуль! Скільки можна гратися із цим брудним проросійським банком! Та притягнути до відповідальності моральних уродів які знищують країну із її середини! Да буде так! Слава Україні та смерть ворогам та терористам!
Sense Bank 13 серпня 2022, 15:57
Ми Альфа-банк Україна — український банк, котрий працює давно в країні. Ми довше за всіх надавали можливість нашим клієнтам користуватися кредитними канікулами та відстрочити внесення платежу. Зараз канікули не діють, але є можливість в індивідуальному випадку оформити реструктуризацію. Також ми надаємо безвідсоткові канікули військовослужбовцям.
Наш банк не передає інформацію третім особам. А також ми не маємо відношення до російської агресії, тому, будь ласка, не потрібно нас відносити до них.
Санкції США від 6 квітня 2022 року не стосуються Альфа-Банку Україна, вони стосуються виключно російського Альфа-Банку.

До Альфа-Банку Україна не застосовано жодних міжнародних та національних санкцій, оскільки ми не маємо відношення до банку, який працює на території країни-агресора. Міністерства фінансів США та Великої Британії уточнюють: Альфа-Банк Україна є окремою юридичною особою: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank
rinvaleri 13 серпня 2022, 10:17
Я не понять, что это за ужасные ежемесячные платежи? С чего вдруг они выросли до таких конских размеров? Альфа-Банк, обьясните
Sense Bank 20 серпня 2022, 12:37
Ми вам написали у приватні повідомлення. Прикро, що далі ми так і не змогли вирішити ваше питання, бо не мали усю актуальну інформацію. Але ми завжді готові допомогти та надати відповідь. Чекаємо вас у приватних повідомленнях.
Andriy1965 12 серпня 2022, 11:36
Пройшло 16 днів, і за словами менеджера Тетяни Петрової валюта повернулась на рахунок підприємства, якої на рахунку не видно, вона не зарахована, а нас проінформовано про її продаж без нашої згоди. Все відбувається так тому що вказан не коректний BIC, який наші італійські партнери змінювали за потребою менеджера Альфа банку Тетяни Петрової. Тепер Альфа банк примусово продають валюту, щоб ми були вимушені її знов купувати. А банк вже один раз отримав гроші за «Погашення комісії за ПД …» для відправки, тепер бажає і отримає вдруге комісію. Крім того виникає курсова різниця. Безумовно це проблемний банк, але на них ніхто не може вплинути, сумно. Висновок: Краще працювати в ЧОРНУ, за КЕШ.
Звертаюсь до НБУ, МінФіну, анулюйте ліцензію Альфа банку і не видавайте її доти, доки співробітники не підтвердять своєї кваліфікації.
12 серпня 2022, 14:15
Ситуація дійсно дуже жахлива, тому давайте розберемось у всьому) Вже пишемо вам у особисті повідомлення♥
Dzhagov 12 серпня 2022, 1:09
Альфа банк, да вы наглые лжецы судя по вашему ответу Национального Банка Украины на мою жалобу, далее цитата:

«Проте, як зазначає Банк, довідка про отриманий дохід у вигляді прощенного боргу не була Вами підписана, в результаті чого прощення заборгованості за договором проведено не було. Наразі, Ваш договір включено в списки на прощення заборгованості та найближчим часом буде сформовано нову довідкудля підписання, про що Вам буде відправлено відповідне смс-повідомлення».

Судя из текста, оказывается я не получил справки о получении прощения по кредиту в вами же установленные сроки по тому, что я их не подписал. Это такое низкоуровневое вранье, что я искренне надеюсь, что хотя бы некоторым получателем кто прочитает данный отзыв станет стыдно, за то, что они являются сотрудниками этого банка. В связи с этим у меня только 2 вопроса:

1. Сообщите мне пожалуйста дату и время, когда я получал предложение о подписании справки. (зато я могу вам сообщить место и время, и даже имя представителя, который мне сообщил что справки не существует).

2. Как так получилось, что по одному из кредитных продуктов, отсутствие моей подписи не помешало вам выдать справку, и почему в условиях получения справки нет ни слова о подписи?

Вы, и ваши сотрудники, даже не признали факт предоставления недостоверной и заведомо ложной информации, и продолжаете выкручиваться предоставляя такую же ложную информацию, но уже в ответах Национальному Банку. Так держать!

Ну, а пока пусть ваши юристы готовят ответы на новое обращения в Национальный Банк по поводу:
1. Компенсации убытков за невыполнение платежных поручений в сроки установленные Гражданским кодексом.
2. Предоставление ложных сведений в официальном ответе НБУ порочащих репутацию НБУ.

А да, и кстати, еще один факт предоставления ложной информации. 7 августа получил сообщения от представителя банка что в течении 3х рабочих дней мне будут доступны категории CashUClub для выбора (о чем имеется подтверждение в переписке). Сегодня 12 августа, и что вы думаете?) Ха, верно, категории недоступны.
Станислав Корнийченко 11 серпня 2022, 1:34
Спасибо
11 серпня 2022, 9:53
І вам дякуємо за співпрацю :)
АННА ГВОЗД 10 серпня 2022, 12:04
Відділення за адресою: Київ, вул. Петра Сагайдачного, 22/1
Коли прочитала відгуки на роботу банку, зрозуміла, що я не одна. Слово в слово моя ситуація тільки відрізняється датами.
9 липня я вирішила сплатити комунальні послуги за шаблоном у мобільному додатку Sense SuperApp. Коли дала команду на оплату, мені видало «щось пішло не так». Треба сказати, що ця команда часто з’являється в різних ситуаціях і не обов’язково при оплаті. Тому я ще раз повторила і все пройшло нормально. Але коли я почала дивитися квитанції, то виявила, що з мене зняли гроші два рази. Перший раз гроші пішли невідомо куди, а вдруге нормально
Я відразу зателефонувала на СALL-ЦЕНТР, пояснила ситуацію. Мені відповіли, що протягом 3 робочих днів вирішать і мені повернуть гроші. Пройшло 5 робочих днів я дзвоню — відповідь вирішуємо. 19 липня я пішла у відділення по вул. Сагайдачного. Там мені сказали, що треба писати скаргу. Спільно з менеджером написали із додатком квитанція. Сказали чекати на 10 робочих днів. 1 серпня я знову пішла у відділення. Мені сказали, що мене пам’ятають, але вони не можуть зв’язатися з працівником, на кого переслано мою заяву, але сьогодні чи завтра, тобто. 1 чи 2 серпня мені передзвонять. Сьогодні 10 серпня, а я своїх грошей так і не здобула і мені ніхто не передзвонив
Мені 71 рік, і я у своєму віці повинна хвилюватися через погану роботу банку

Вимагаю, протягом 24 годин розглянути питання і повернути списані кошти платежу на рахунок моєї картки

Чекаю на зворотний зв’язок від представника
29 серпня 2022, 19:25
Раді, що змогли вам допомогти та вирішити це питання. Приносимо вибачення, це разова проблема, яка у майбутному не має повторитись. Дійсно, з нашого боку платіж був відправлений, але не був зарахований з боку партнера. Строки вирішення були тривалими, оскільки заявка була в роботі у партнера.
Василий Василенко 10 серпня 2022, 11:41
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 75
При спробі зняти гроші з карти «Альфа -банк» за адресою м. Одеса вул. Пушкінська 75, банкомат їх не видав. Оператор гарячої лінії на моє звернення відповіла, що будуть ще розбиратися, а потім якщо що, то повернуть на картку гроші, які не видав банкомат. При зверненні у відділенні до працівників всім байдуже, ніхто й не намагався допомогти чи проконсультувати, що свідчить про їх непрофесійність. В Приватбанку у разі виникнення подібних проблем питання вирішується за 15 хв. У Альфа- Банк за відгуками інших клієнтів з’являється значний ризик, що банк ніколи не вирішить навіть такі невиликі проблеми. Про що це говорить? Для того, щоб не мати проблем, краще в Альфа Банк не обслуговуватись. Банк не лояльний до своїх клієнтів!
10 серпня 2022, 15:35
На жаль, іноді проблеми з банкоматами стаються, але вони всі досить просто і швидко вирішуються. Бачимо, що вже перевіряється ситуація і максимум це займає 5 робочих днів (як правило набагато швидше).

Про ситуації коли кошти дійсно не були видані і ми їх не повернули поки що не чули, тому вам нема про що переживати. Постараємось вирішити все якомога швидше.

Пробачте, будь ласка, за незручності
ruvex 8 серпня 2022, 22:12
Здійснив оплату 21.07.2022 з карти Хамелеон на комунальне підприємство за шаблоном у мобільному додатку Sense SuperApp. Наступного тижня уточнив у одержувача, що кошти на рахунок не зайшли і попередньо відписав до чату підтримки банку ввечері 24.07.2022 року про цю ситуацію. Менеджер, за її словами, заявку прийняла та передала колегам для аналізу ситуації, уточнивши так само, що відповідь я отримаю протягом 48 годин.
Після зазначеного часу знову звернувся на підтримку 28.07.2022.
Отримала відповідь 29.07.2022, що заявку на отримання квитанції зафіксовано, але результату куди пішли кошти з картки на даний момент — немає.
Додатково переслав фото квитанції про оплату у якій не було призначення платежу, та рахунку одержувача, тобто реквізитів за якими мав бути надіслано платіж згідно шаблону у якому вони були. Натомість було зазначено лише Платник — ПІБ платника, Одержувач — комунальні та інші платежі.
Тримаючи на пульсі ситуацію, 01.08.2022 знову проконтролював процес, нагадавши, що 48 годин давно пройшли. У відповіді було зазначено, що рішення для ситуації і на даний момент немає, вже не було зазначено жодних термінів, а лише запевнення про найвищий пріоритет для вирішення питання. Більше відповіді у підтримці я не отримав і до сьогодення.
З часу звернення минуло вже два тижні, а не заявлені 48 годин.
Якщо банк не може знайти у себе куди відправлені кошти це неприйнятно.
Чому клієнт повинен після використання програмних засобів банку гаяти час на пошук коштів контролюючи їх у одержувача платежу, після чого постійно контролювати процес чому не пройшов платіж у підтримці банку, замість того, щоб провести комунальний платіж та закрити питання?
Вимагаю протягом 24 годин розглянути питання і повернути списані кошти платежу на рахунок моєї картки, які не були відправлені на рахунок одержувача протягом двох тижнів.
Після чого фахівці банку можуть займатися моделюванням ситуації або затягуванням часу пошуку коштів скільки завгодно довго.

Чекаю на зворотний зв’язок від представника.
9 серпня 2022, 15:23
Якщо квитанція була неповна, це дійсно може бути свідченням того, що операція була неуспішна. Якщо помилка з нашого боку — ми повертаємо кошти. Зараз напишемо вам, щоб перевірити статус вирішення цього питання.
Varbat1m 8 серпня 2022, 14:48
Відділення за адресою: Одеса, вул. Малиновського, 71
Доброго дня,

Хочу відзначити якісну роботу банку, незважаючи на поточні важкі умови для держави та еконмоіки у цілому. Банк надав кредитні канікули, а також запропонував знижку 20% по тілу кредиту, у разі дострокового погашення усієї суми.

Окремо, хочу відзначити високий професіоналізм та рівень сервісу від мого клієнтського менеджера — Валентини Матолікової.
На мій погляд, вона є взірцем менеджера по клієнтам сьогодні (завжди на зв’язку, завжди підбіре найкращу пропозицію, ураховуючи мої вподобання та допоможе порадою і інформацією для прийняття оптимального рішення).

Певен, що завдяки таким співробітникам, як Валентина, «Альфа-Банк Україна» буде впевнено розвиватись на ринку та радувати своїх клієнтів новими інноваційними продуктами!

Бажаю успіху та процвітання усій команді «Альфи».

З вірою у скору перемогу ЗСУ та повагою,

Денис
8 серпня 2022, 15:03
Дякуємо вам за подяку!
Такі теплі слова дуже мотивують наших співробітників працювати ще більш сумлінно та старанно. Обов'язково передамо ваші слова подяки Валентині
Слава Україні! Віримо в ЗСУ! 💙💛
slvgr 8 серпня 2022, 11:49
Відділення за адресою: Київ, вул. Р. Окіпної, 4-А
Брал кредит в январе 2022 года. Сказали 20% годовых и все. Спрашиваю, какие подводные камни? 5 раз спросил у девушки банка. Говорит «никаких», только 20% годовых и все.

Оказалось, что это не так, помимо 20% годовых, я обязан платить комиссию банку в размере 1.6% в месяц от суммы кредита. То есть помимо 20% годовых на кредит, я плачу еще + 19,2% годовых за сраные услуги банка. Итого — 39,2% годовых.

Обман клиентов.
8 серпня 2022, 14:08
Шкода, що сталась така ситуація, проте можливо наша колега не зовсім зрозуміла про додаткові відсотки, так як комісія за користування кредитом, це не відсотки по кредиту. Також вона була вказана у договорі по кредиту, у графіку платежів♥
Den45 5 серпня 2022, 17:34
Добрый день.
Я платил вовремя в течение длительного срока, но из-за войны мои доходы сильно уменьшились. В отделении Альфабанка попросил реструктуризацию кредита, сотрудник сказала что таковая не предусмотрена. Думаю банку выгодны клиенты, которые платят по кредиту, пускай и меньшие проценты.
5 серпня 2022, 21:33
Ми намагаємось по максимуму спростити життя клієнтам, які не мають можливості сплачувати кредити. Ми вже повернули реструктуризацію кредитів і зробили декілька варіантів таких пропозицій, проте вони доступні по індивідуальній пропозиції. Ви можете перевіряти наявність реструктуризації по вашому кредиту в додатку Sense SuperApp, ось посилання https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360019956620.
Depeche10126 5 серпня 2022, 11:58
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, можливо хтось зіштовхнувся з такою ж проблемою, а можливо це є вже нормою для Альфа-Банк, хотілося б отримати відповідь.Близько 10 років являюсь клієнтом Альфа Банку.
На даний момент зіштовхнувся з деякими фінансовими труднощами, та затримуюсь з щомісячним платежем по кредиту. В такий час, гадаю це не рідкість. Часткову незначну оплату вніс. Річ в тім, що дзвінки та повідомлення від банку, з приводу моєї прострочки надходять не мені а людині яка не являється мені навіть родичем. Вже звертався з цього приводу у відділення банку та до оператора. Проблема не вирішилась. Альфа Банк це МФО чи коллекторська служба? Що сталося з вашою конфіденційністю?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк